İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yardım Etmeyi Sürdüreceğiz…

TALL Hatay Temsilcisi Altunlu’ya ıl Milli Eğitim Müdürlüğü teşekkür plaketi verdiTürk ve Amerikan Kadınları arasında kültür, eğitim ve sosyal alanlarda karşılıklı paylaşım amacıyla 1950 yılında kurulan Türk-Amerikan Uluslar arası Kadınları Kültür ve Yardım Derneği Hatay Temsilciliğine eğitim alanında gösterdiği özveriden dolayı Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi verildi.
 
Serinyol Tahtaköprü ılköğretim Okuluna gerçekleştirdikleri yardımlarla adeta okulu baştan yaratan Türk-Amerikan Uluslararası Kadınları Kültür ve Yardım Derneği Hatay Temsilcisi Tanju Altunlu’ya Hatay ıl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından eğitime gösterdikleri katkılardan dolayı teşekkür plaketi ve belgesi verildi.
 
TALL Hatay Temsilcisi Tanju Altunlu, Serinyol Tahtaköprü ılköğretim Okulunun anasınıfının döşenmesi, basketbol sahasının düzenlenmesi ve gerekli spor malzemelerinin alınması, projeksiyon makinesi, fotokopi ve yazıcı gibi makinelerin alınarak okula kazandırıldığını ifade ederek “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha uygun şartlarda eğitim görebilmeleri için her şeyi devletin karşılamasının beklenmesini yanlış bularak elimizdeki imkanlar ölçüsünde yardımlarda bulunmayı sürdürüyoruz. Serinyol Tahtaköprü ılköğretim Okulu bunların arasında sadece bir örnektir. ımkanlar dahilinde eğitim kurumlarımıza yardım etmeyi sürdüreceğiz” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir