İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yaz Okulundan Savaş’a Ziyaret

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Polis Meslek Yüksek Okulları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından ılköğretim okulu öğrencilerine yönelik yürütülen “Eğlenerek öğrenelim” programına katılan öğrencileri ağırladı.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Belediye Encümen salonunda gerçekleşen buluşmada Polis Meslek Yüksekokulu Başkomiseri nezaretindeki “Eğlenerek öğrenelim” yaz kampı programına iştirak eden öğrenciler yer aldı.
 
 
 
Hatay’ın çeşitli ılköğretim okullarında eğitim gören öğrenciler ziyarette Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a belediye hizmetleri hakkında merak ettikleri soruları sordular, eğitim hayatlarının sonunda başarılı olabilmeleri için neler yapmaları gerektiği konusunda Belediye Başkanı Savaş’ın öneri ve görüşlerini aldılar.
 
 
 
Görev süreleri boyunca gerçekleştirdikleri tüm hizmetler de geleceğin teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi düşünerek hareket ettiklerini dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş “Parklarımızı, yeşil alanlarımızı, spor alanlarımızı, semt sahalarımızı, sportif alandaki hizmetlerimizi bu çocuklarımızın, gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmasını, başta aileleri olmak üzere topluma birer faydalı evlat olarak yetişmelerini sağlamak için yapıyoruz. Hatay Emniyet Müdürlüğümüzü ve Polis Okulumuzu böylesine anlamlı, hem eğiten hem de öğreten bir etkinliği düzenlemesinden ötürü kutluyorum. Her şey geleceğimizin teminatı yavrularımız içindir.” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir