İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Başhekim Doç.Dr. Mustafa Arslan

MKü Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği, gerçekleştirilen devir teslim töreni ile daha önce Döner Sermaye Hizmetleri Müdürü olarak görev yapan Doç. Dr. Mustafa Arslan’a verildi.
 
Mustafa Kemal üniversitesi (MKü) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, herhangi bir görevin bir arkadaşlarından diğer bir arkadaşlarına geçmesini bir bayrak yarışı olarak gördüğünü belirterek şunları dile getirdi; “üniversitemizde şimdiye kadar olmayan bir geleneği başlatarak, görevinden ayrılan ve yeni görevine başlayan arkadaşlarım, aynı masa etrafında sorunların paylaşımı içerisinde ve daha önce çalışmış hizmet etmiş değerli arkadaşlarımızın edinmiş olduğu tecrübelerini görevi devralacak arkadaşlarımıza iletmeleri ve ihtiyaç duyulan her aşamada eski yöneticimizle mevcut durumla ilgili tavsiye ve önerileri alması ve yapılacak sağlık hizmetlerinin daha kaliteli olması şeklinde bir anlayışımız mevcuttur.
 
 
Görev değişikliği ve devir teslimi yapılacak tüm birimlerde bu konuya titizlikle uyacağız. şimdiye kadar aramızda Döner Sermaye Hizmetleri Müdürü olarak hizmet veren arkadaşımız Doç. Dr. Mustafa Arslan görevini Dahiliye Bölümü’nde öğretim üyesi olan Başhekimimiz Prof. Dr. Hasan Kaya’dan devralacaktır. Eminiz ki kendisinin tecrübelerinden yararlanarak gece gündüz demeden çalışacaktır.
 
Bugüne kadar vermiş olduğu değerli hizmetlerden dolayı değerli öğretim üyemiz Prof. Dr. Hasan Kaya’ya teşekkür ediyor ve takdirlerimi iletiyorum. üniversitemize ileriki zamanlarda da değerli katkılarının olacağından eminim. Bu bakımdan biz her zaman üniversite Yönetimi ve Hastane Yönetimi olarak kendisinin deneyimlerinden faydalanacağız. Yeni başlayan arkadaşımıza da bu zorlu görevinde başarılar diliyorum. Bu görevde yapacağınız işler ve gayretlerinizden dolayı size şimdiden teşekkür ediyorum.”dedi.
 
Mustafa Kemal üniversitesi(MKü) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, Sağlık Uygulama Ve Araştırma Hastanesi eski Başhekimi Prof. Dr. Hasan Kaya’ya bu zamana kadar yaptığı çalışmalardan dolayı bir plaket vererek devir teslim törenini sonlandırdı. Devir Teslim Töreni’nin ardından heyetle birlikte beraberce yemeğe geçildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir