İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“Yerel Seçimler ıçin Start Veriyoruz”

AK Parti Hatay Milletvekili Mehmet öntürk, yerel seçimler için çalışma startı verdiklerini açıkladı.
 
 
 
AA
 
 
 
öntürk, Hamamat Otel’de verilen iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, seçildiği günden bu yana kendilerine güvenip meclise gönderen vatandaşları unutmadıklarını göstermek amacıyla bütün köyleri gezip eksiklerini tespit etmeye çalıştıklarını söyledi. 
 
 
 
Milletle iç içe olan bir yapıyla siyaset yapmaya çalıştıklarını ifade eden öntürk, şöyle devam etti: 
 
 
 
“Yapılan çalışmaların sonucunda da geldiğimiz noktayı çok iyi görüyorum. Bunun yanı sıra Ankara’da hangi bakanlıkta yatırım yapılacak, hangisinde para var, onu takip edip Hatayımıza, ilçemize getirmeye çalışıyoruz. 
 
 
 
Başta Bakanımız Sadullah Ergin olmak üzere 4 milletvekili arkadaşımızla tek vücut olarak Hatay’ın neresinde eksik varsa gidermeye çalışıyoruz ve bunun sonucunda da görüyorsunuz ki ilimizin her tarafı bir şantiye gibi. 10 yılda Türkiye’nin geldiği nokta belli, eğitimde, sağlıkta, yollarda, ne olursa olsun, büyüme oranımız en az üç katıdır. 
 
 
 
Tabi Türkiye büyüdükçe çekemeyenler, kıskananlar oluyor ve önümüzü kesmeye çalışıyorlar. 
 
 
 
Bunlardan bir tanesi de terördür. Terörün kimler tarafından beslendiğini artık tüm halkımız biliyor. Ama bu konu üzerine hükümetimiz kararlı ve hiçbir taviz vermeden yürümeye devam edecek.”
 
 
 
öntürk, muhalefetin de kabul etmesi halinde 2013 yılının sonunda yerel seçimlerin yapılabileceğini belirterek, bu yüzden yarın seçim olacakmış gibi çalışma yapmak gerektiğini ifade etti. 
 
 
 
ılk kez büyükşehir belediyesi olacak olan Hatay için il yönetimi, kadın kolları, gençlik kolları ve bütün partililerin çalışmalarını sürdürmesi gerektiğini vurgulayan öntürk, bu seçimleri de büyük bir farkla almak istediklerini söyledi. 
 
 
 
Etkinliğe AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, ıl Başkanı ısmail Kimyeci ve yönetim kurulu üyeleri, partili bazı belediye başkanları ve birçok partili katıldı. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir