İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yılın En ıyileri Antakya’da Belli Oluyor

Türkiye’de Kafkas kökenli vatandaşların en yoğun takip ettiği haber ve kültür sitesi www.kafkasdiasporası.com Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Berk, beraberinde yönetim kurulu üyeleri Kenan Yeşilyurt ve Turhan Akkan ile birlikte Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Her yıl “Yılın En ıyileri ödül Töreni” gerçekleştiren ve Türkiye’de Kafkas kökenli vatandaşların en yoğun takip ettiği haber ve kültür sitesi olan www.kafkasdiasporası.com Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ı  geçtiğimiz yıl “Yılın Belediye Başkanı” ödülüne layık görmüştü.
 
 
 
Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Berk ziyarette yaptığı açıklamada; “Sayın Başkanımızın başarılı çalışmalarını yakından takip etmekte ve takdirle izlemekteyiz. Geçtiğimiz yıl site okuyucularımız Sayın Başkanımızı Yılın Belediye Başkanı ödülü’ne layık görmüştü. Gaziantep’te düzenlenen törende tanıştığımız başkanımızla o günden bu yana samimi ve çok sıcak bir dostluğumuz başladı. Sayın Başkanımıza 2012 yılının Ekim ayında gerçekleştireceğimiz ödül törenimizi Antakya’da yapabilmemiz konusunda ricada bulunduk. Sağolsunlar Sayın Başkanımız memnuniyetle karşıladılar ve bizlere destek olacaklarını belirttiler. Sayın Belediye Başkanımıza yakın ilgisi, sıcak dostluğu ve katkılarından ötürü teşekkür ediyoruz.” dedi.
 
 
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ise yaptığı değerlendirmede “Türkiye’de Kafkas kökenli vatandaşların en yoğun takip ettiği haber ve kültür sitesi www.kafkasdiasporası.com takipçileri sağolsunlar geçtiğimiz yıl teveccüh gösterdiler ve şahsımı Yılın Belediye Başkanı ödülüne layık gördüler. Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Bey’le bu vesileyle ödül töreninde tanışmış ve kaynaşmıştık. Süre gelen dostluğumuz o günden bu yana devam ediyor. Gaziantep’te düzenlenen törenin ardından Kafkas vatandaşlarımızın derneğine de bir ziyarette bulunmuştum. Hatta Belediye Mehteran takımımız Gaziantep’in Kurtuluş günü kutlamalarına denk düşen ziyarette orada bir de gösteri yaparak gönülleri feşetmişti. Kafkas vatandaşlarımızla dialoğumuz ve sıcak ilişkilerimiz sürüyor. Kendilerini ve bünyelerinde bulunan Kafkas halk dansları ekibini Temmuz ayında düzenleyeceğimiz festivalimize ve Ramazan şenliklerimize davet ettik. www.kafkasdiasporası.com internet sitesinin 2012 yılının Ekim ayında gerçekleştireceği Yılın En ıyileri ödül töreni Antakya’da düzenlenecek. Etkinliklerin şehrimizin tanıtımına katkı sağlayacağına inanıyorum.” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir