İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yol Yapımına Devam…

Antakya Belediyesi Fen ışleri Ekipleri 10 aydır süren yoğun çalışmalarına devam ediyor. Belediye ekiplerinin son çalışmalarından bir tanesi de şükrü Balcı Caddesi’ nde gerçekleşti.
 
Büyük Otogar’a doğrudan giden yollardan biri olması nedeniyle son yıllarda trafiği yoğunlaşan caddenin yolu oldukça aşınmış olmakta ve trafiği olumsuz yönde etkilemekteydi. Ayrıca yoğun yağışın olduğu dönemlerde sürücüler ve bölge halkının, yol bozukluğundan kaynaklanan ulaşım güçlüğü çektiği görülüyordu. Antakya Belediyesi Fen ışleri Ekipleri geçtiğimiz hafta caddeyi boydan boya inceleyip deforme olmuş noktaları tespit ederek düzeltilmesi gereken yerlerde çukurları kapatıp üzerine parke döşemesi gerçekleştirdi.
 
 
Belediye tarafından yapılan iyileştirme çalışması sonucunda yol muntazam bir görünüm kazanmakla birlikte yağmur suları ve çukurların yarattığı sıkıntı ortadan kaldırıldı, ulaşım daha sağlıklı hale getirildi. Bölgede yaşayan vatandaşlar yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek hizmetlerinden ötürü Antakya Belediyesi’ne teşekkür etti

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir