İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yücedal MHP’ ye ilçe başkanı oldu…

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığından istifa eden Murat çelik’in yerine ilçe başkanlığına getirilen Fedai Mehmet Yücedal, dün yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Hatay merkez ilçe teşkilatı 8. olağan kongresinde tek liste ile girilen seçimde yeniden ilçe başkanlığına seçildi. 
Kongreye, MHP Hatay Milletvekili ızzettin Yılmaz, MHP ıL Başkanı şefik çirkin, HESOB başkanı Kadir Teksöz, Mahmut Apagot’un yanı sıra belediye başkanları, oda başkanları, sendika başkanları, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve partililer katıldı. Kongrede bir konuşma yapan MHP Hatay Milletvekili ızzettin Yılmaz, bu gün Türkiye’nin içerisine düşürüldüğü ekonomik ve toplumsal buhranın yaralarının sarılması şöyle dursun, AKP hükümetinin yapay gündem yaratma çabalarıyla vatandaşlarımızla adeta dalga geçilmekte olduğunu dile getirdi.
 
Yılmaz, açıklamasının devamında ise; “Geride bıraktığımız yedi yıllık döneme baktığımızda AKP’nin ezik, zayıf ve tavizkar politikalarının Türkiye’yi getirdiği nokta, vicdanları yaralamaktadır. Milli şuurda yitik, ekonomik olarak bitik, dış politikada çaresiz AKP hükümeti, mağdur edebiyatına devam etmektedir. Ayrıca kongrede kıs abir açıklamada bulunan MHP merkez ilçe başkanı Fedai Mehmet Yücedal, kongrenin hayırlara vesile olmasını dileyerek, görevini Milliyetçi dava uğruna en iyi şekilde yapacağını vurguladı.
 
Antakyalılar Artık MHP’yi Görmelidir…
 
Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı şefik çirkin, kongrede yaptığı konuşmada, Antakyalı vatandaşların artık Milliyetçi Hareket Partisini görmelerinin zamanı geldiğini, sağın ve solun MHP’de buluşması gerektiğini söyleyen çirkin, milliyetçilik, bayrak ve vatan uğruna bu yola çıktıklarını, MHP, yolsuzluğun olmadığı, dürüst bir siyasetle yola devam edeceğini vurguladı.Milliyetçi Hareket Partisi 8. Olağan kongresi divanına başkan olarak MHP il Başkanı şefik çirkin divan üyeleri olarak da Kırıkhan Belediye başkanı Murat Sakman, ıskenderun MHP ilçe başkanı ıbrahim Gül, Dörtyol belediye başkanı Fadıl Keskin ve Dörtyol MHP ilçe başkanı Veli özaktürk seçildi.
 
Yapılan seçim sonunda MHP Antakya merkez ilçe yönetimi şu şekilde belirlendi; MHP Antakya Merkez ilçe başkanı Fedai Mehmet Yücedal, Yönetim kurulu asil ise; Ali Ayan, Arafat Söker, Arif Gündoğdu, Cemil Hakan ıpek, Durmuş Alkan, Faruk Aslan, Hasan Asker, Mehmet Ali Yıldırım, Mehmet Atilla Kökoğlu, Mehmet Haşim Ertürk, Mehmet Yüksek, Mustafa Bulanık, Mustafa özen, Mustafa Yılmaz, Rasim Yavuz Aslan, Sabahattin Bayırlı, Yusuf Mengüllüoğlu olarak belirlendi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.