İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yüzücüler Hatay 2.si Oldu…

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı nedeniyle ıskenderun Vali Zeki şanal Kapalı Yüzme Havuzu’nda düzenlenen yarışmalarda Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Yüzme takımı Antakya’nın en iyi takımı seçildi.

 

Haber Merkezi

 

 

Yüzme ıl Temsilcisi Murat şaydak ve Gençlik Spor Kulübü yüzme antrenörü Mustafa Savaş konu ile ilgili olarak yaptıkları açıklamada, 9-10, 11-12, 13-14 ve 15+ yaş kategorisinde toplam 25 sporcu ile Hatay genelinde 11 takımın katıldığı yarışmalarda Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nün takım halinde Hatay ikincisi olmayı başardığını belirttiler.

 

 

Yapılan müsabakalar sonrasında ıskenderun Yüzme ıhtisas Kulübü birinciliği, Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Yüzme Takımı ikinciliği ve Hatay Yüzme ıhtisas Takımı üçüncülüğü elde etti.

 

 

Dereceye giren takımların ödüllerini Gençlik Hizmetleri ıl Müdürü Emrullah Taşkın verdi.Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı nedeniyle ıskenderun’da düzenlenen Yüzme şampiyonası’nda başarılı dereceler elde eden Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Yüzme takımı antrenör ve sporcularını gönülden kutladığını belirtti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir