İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zabun’dan Lekesiz’e Ziyaret

Vali Lekesiz, “ülkenin her karışında, tüm kaynaklarını, geleceğe daha güçlenerek aktarmak hepimizin ortak sorumluluğudur”
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Aksaray iline tayini çıkan Hatay Gıda Tarım ve Hayvancılık ıl Müdürü Bestami Zabun Vali M. Celalettin Lekesiz’e veda ziyaretinde bulundu.
 
 
 
Kabulde konuşan Vali Lekesiz, ülkenin her karışında tüm kaynaklarımızı, geleceğe daha güçlenerek aktarmanın hepimizin ortak sorumluluğu olduğunu ifade ederek, “Tarım sektörü de ülkemizde en önemli sektörlerden bir tanesi. Birlikte Hatay ıli Kırsal Kalkınma Tarım ve Stratejik Planı’nı hazırladık. Katılımcı, paylaşımcı, saydam bir anlayışla doğru verilerin ortaya konulması önemliydi. Bunun, başta Tarım Müdürlüğü tarafından içselleştirilmesi, hayata konulması da önemliydi. Başta sen olmak üzere tarım teşkilatımız bunun ne anlam ifade ettiğinin farkına vardı, kavradı rafları bekleyen bir plan olmak yerine alana indi, ovaya indi, hayat bulmak yönünde başarılı şekilde ilerliyor. Hizmetlerinizden dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.” şeklinde konuştu.
 
 
 
ıdarecilik ve Stratejik Planlama Konularında Sizden  çok şey öğrendik
 
 
 
ılimizde görev yaptığı 2009 yılı Temmuz ayından bu yana Vali Lekesiz’in yol göstericiliğinde önemli çalışmalara imza attıklarını ifade eden Hatay Gıda Tarım ve Hayvancılık ıl Müdürü Zabun ise, “Sizden, hem idarecilik hem de stratejik planlama konusunda çok şeyler öğrendik. Hatay ıli Kırsal Kalkınma Tarım ve Stratejik Planı’nı yaptık, uygulamaya koyduk, başarı ile devam ediyor, bu da sizin sayenizde oldu. Buradan ayrılsam da, ihtiyaç duyduğum her an bize yol göstericiliğiniz için sizi rahatlıkla arayabileceğimi biliyorum.’dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir