İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AK ve Saadet Partililer Birbirine Girdi…

Kâğışane Piyalepaşa Tüneli girişinde bazı siyasi partilerin bayraklarının büyükşehir belediyesine ait resmi araçlar tarafından kesildiği iddiası iki grup arasında gerginliğe sebep oldu.
 
Yarın açılacak Kağışane-Piyalepaşa Tüneli girişinde ve cadde üzerinde bulunan bazı partilerin bayraklarının belediyenin resmi plakalı araçlarla gelen görevlileri tarafından kesildiği iddia edildi.
 
Bunun üzerine başta Saadet Partisi olmak üzere diğer bazı partiler ile toplanan grup, AK Parti’den bayrak asan bir başka grupla tartıştı. Tartışma bir hayli uzun sürdü. Kavga çıkmaması için bazı partililer araya girerek grubu sakinleştirmeye çalıştı.
 
Saadet Partililer, “Mahalle aralarında ve bu cadde üzerinde bulunan tüm siyasi partilerin AK Parti dışındaki tüm siyasi partilerin bayrakları kesilmiş. Bunların elimizde görüntüsü var. Bir baskı ortamı oluşturulmak isteniyor.
 
ıktidar partisinin bu yaptığı demokrasiye aykırı” şeklinde tepki gösterdiler. Sağduyulu yaklaşan bazı partililer kavga çıkmaması için arkadaşlarını sakinleştirdikten sonra ayrıldılar.

Kaynak : ıHA

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir