İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Alpagot şok Grupta…

Belediye Başkan Adayları şok Grup Radyoları’na konuk olmaya devam ediyor…

Bu çerçevede bugün (25-02-2009) saat 15’te ; Belediye Başkanlığı’na MHP’den aday 84-89 dönemi Antakya Belediye Başkanı , Mühendis ve Eğitimci Sayın Mahmut Alpagot, şok Grup Radyoları’nın canlı yayın konuğu olacak.

92.5 Radyo şok canlı yayın stüdyolarında gerçekleşek program aynı zamanda Asya Radyo ve 98.5 Melodi Fm ‘den de ortak olarak yayınlanacak.

Konuğumuzla seçilmesi durumunda projeleri, MHP yanısıra ; CHP adayı ıris şentürk’ün seçimlerde tek rakibim Mahmut Alpagot’tur ifadesini sohbet edeceğiz…

Konuya ilişkin bir açıklama yapan şok Grup Başkanı Tamer Kerimoğlu “Antakya’nın geleceğini belirleyecek seçim öncesinde , Başkan adaylarını konuk etmekten son derece memnunuz” dedi.

şok Grup Radyoları Genel Yayın Yönetmeni Deniz özdoğan’nın  sunması beklenen programı ;özdoğan’ın rahatsızlığı nedeniyle şok Grup Başkanı Tamer Kerimoğlu sundu…Programı kaçıranlar için tekrarını Pazar günü yayınlıyoruz.

şok Grup Radyoları Hatay’da 92.5 Radyo şok , 98.5 Melodi Radyo , Asya Radyo ve tüm dünyada www.asyaradyo.com dinlenebilecek ve isteyen dinleyiciler 0326 223 72 10 numaralı telefondan soru ve görüşleriyle programa katılım sağlayabilecekler.

****************************

PROGRAMIN TEKRARI PAZAR (01-03-2009) SAAT 13’TE , 92.5 RADYO şOK ‘TA SAKIN KAçIRMAYIN…

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir