İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Anavatan’dan Ziyaret…

Anavatan Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Yusuf Sevindik ve ıl ile ılçe yönetimi Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odasını (HESOB) ziyaret etti.

Yapılan ziyarette konuşan Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Teksöz, kendisini ziyaret eden tüm belediye başkan adaylarına dilek ve isteklerini esnaf adına ilettiğini ifade ederek, Eski otogarın altının otopark üstünün ise yeşillendirilerek etrafının ahşap işyerleri halinde turistlik eşya satış yerleri yapılması, köprü üzerindeki trafik sıkışıklığının giderilmesi ve eski akiş fabrikasının bulunduğu yere düzenleme yapılmasını ve Uzun çarşının eski görünümüne kavuşturulması için el birliği ile çalışılmasını istedi ve seyyar satıcıların kalıcı bir yere taşınması için projeler yapılmasını istedi.

Daha sonra söz alan Anavatan Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Yusuf Sevindik; Aynen başkanın istekleri doğrultusunda eski garaj ile akiş için projelerinin olduğunu ve seçilmesi halinde orayı düzenleyeceğini ifade ederek, Köprüdeki sıkışıklığı da projeleriyle düzenleyeceğini ve uzun çarşı için hazırladığı projeyi yakın zamanda kamuoyuna açıklayacağını söyledi.

Oda başkanı Teksöz; bu projenin harika olduğunu ve hayata geçirilmesi halinde Antakya’ya çok güzel bir görünüm sağlayacağını ve trafiğin rahatlayacağını ifade etti. Ziyarete, Anavatan Partisi belediye meclis ve ıl genel meclis üyesi adayları da katıldı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir