İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antakya Kent Akademisi…

ANTAKYA KENT AKADEMıSı DOğA GEZıSı VE KAHVALTI ETKıNLığı DüZENLıYOR
 
Antakya Kent Akademisi 19.04.2009 da 10. Doğa Gezisi ve Kahvaltı etkiliği düzenliyor. Kent Akademisinin artık geleneksel hale gelen bu doğa gezisi etkinliklerinde amaçlanan insanlara doğa sevgisini kazandırmak ve katılımcılar arasında yeni ve kalıcı dostlukların yeşermesine olanak sağlamaktır.
 
Bundan önceki gezi Samandağ ın Vakıflı köyüne ve Musa dağına yapılmıştı; bu gezinin ana sloganı “Doğa Talanına Karşı Doğadayız” idi. Geziye Katılanlar bir taraftan ülkemizin önemli bir kültürel değeri olan Vakıflı köyünü tanıma fırsatı buldular ve diğer taraftan korunması mutlaka gerekli olan Amanosların güney ucundaki Musa dağının eşsiz doğası ile tanıştılar.
 
10. Gezinin ana sloganı “Doğadan Hayata Uzanan Yolda  Yürüyüş ve Kahvaltı Etkinliğinde Buluşalım”.Gezi bu sefer Amanosların diğer ucuna düzenleniyor; Serinyol un Fırnız Yaylasına.Bu geziye katılmak isteyenler davetiyeleri ile beraber 19.04.2009 Pazar günü saat 07:00 da Aalen alanından kalkacak vasıtalarla yürüyüş parkuruna ulaştırılacaktır.
 
Davetiyeler; Antakya Kent Akademiden, Can Marketten, Kemancı Kafeden, Evrensel Kitapevinden, Yener Kitapevinden ve EKıN Dershanelerinden temin edilebilir. Görüş ve istekler için antakyakentakademisi@gmail.com adresine mail atılabilir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir