İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antakya’nın Geleceği için…

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Antakya Belediye Başkan Adayı Mahmut Alpgot, AK Partinin seçimi kazanamayacağını fark edince paniklediğini bu yüzden de şahsına iftira atmaya başladığını söyledi.
 
Alpagot, seçmenin tercihini bu kez doğru yapacağına inandığını belirterek “Antakya benim dışımda kimi seçerse seçsin bu şehirde hiçbir şey değişmez.”dedi.
 
Zengi ve FEM Eğitim kurumlarını ziyaret eden MHP Antakya Belediye Başkan Adayı Alpogat, eğitim kurumlarının yönetim kurulu üyeleri tarafından sıcak karşılandı.
 
Belediye Başkan Adayı Alpagot’un bu ziyaretine MHP Hatay Milletvekili ızzetin Yılmaz, MHP Merkez ılçe Başkanı Fedai Yücedal ve parti yöneticileri katıldı. Alpagot yaptığı ziyarette projelerini anlattı.
 
Antakya’nın kazanması için doğru karar verilmesi gerektiğini söyledi. Antakya’da bu güne kadar belediyecilik hizmetlerinin hiçbir dönem düzgün yürümemesini belediye başkan yardımcılarından birinin üzerine yıktı.
 
Belediye’de çalışan belediye başkan yardımcısının her dönem görevini koruduğunu yada gelen belediye başkanlarının söz konusu belediye başkanın görevine bir türlü son veremediğini dile getiren Alpagot ”Bahsettiğim belediye başkan yardımcısı cezaevine girip çıkmış biridir. O yüzden de bu belediye de hiçbir şey değişmiyor.”ifadesini kulandı.
 
“AK Parti panikleyince iftiraya başladı”
 
Bir belediyenin iktidar partisinden olmazsa hizmet alamaz mantığının yanlış olduğunun altını çizen MHP Antakya Belediye Başkan Adayı Mahmut Alpagot, belediyelere nüfuslarına göre ıller Bankasından para aktarıldığını bu paranın da iktidar partisi belediye başkanlarına farklı diğer partilerin belediyelerin başkanlarına farklı gönderilmesinin mümkün olmadığını dile getirdi.
 
Alpagot, yaptırdığı bir ankette kendisinin büyük ara farkla önde olduğunu kendisinden sonra CHP’nin onun ardından da AK partinin geldiğini aktardı.
 
Bunu fark eden AK partililerin kendisine akıl almaz iftiralar atmaya başladığını bunun da paniklediklerinin göstergesi olduğunu ifade etti.
 
“çalmayacağız, yedirmeyeceğiz, yemeyeceğiz”
 
AK Partililerin şimdiden “Alpagot, ıris şentürk’ün yardımcısı olacak” iftirasını atmaya başladığını hatırlatan MHP Antakya Belediye Başkan Adayı Mahmut Alpagot, “Bizler şeffaf belediyecilik yapacağız. şehrimizin maddi ve manevi anlamda kalkınması için elimizden gelen hizmetleri ortaya koyacağız. çalmayacağız. Yedirmeyeceğiz. Yemeyeceğiz. Ben 40 yıldır devlet kurumlarında çalışıyorum. Bir evimin dışında başka bir servetim yok. Halk bunu biliyor. Para çok tatlıdır. Eğer nefsinizi dizginlemezseniz para yersiniz. Ben nefsimi dizginlemek için hemen hemen her sabah mezarlığa giderim. ölümü hatırlarım. Allahtan korkarım ve çalmadan çırpmadan yaşamaya çalışırım. ıçinde Allah korkusu olmayanlar çalar çırpar. Ama benim her sabah mezarlık ziyareti yapmam nefsimi terbiye ediyor. Yanlış yapmaktan Allahtan korkuyorum.”dedi.
 
Yücedal: “Bu kez tercihinizi MHP’den yana yapın”
 
Zengi ve FEM Eğitim Kurumların ziyaretinde konuşan MHP Merkez ılçe Başkanı Fedai Yücedal, bugüne kadar Antakya Belediye Başkanlığı seçimlerinde sağ kazanmasın diye sol birleşti. Sol kazanmasın diye sağ birleşti. Bu yüzden de Antakya’ya hizmet edecek belediye başkanları kazanmadı. Bu yüzden de hiçbir zaman hak ettiğimiz hizmeti alamadık. Bu kez tercihinizi MHP’den yana yapın. Görün bakın Antakya’da hizmet nasıl yapılıyor” ifadelerini kulandı.
 
Zengi Eğitim Kurumları yönetimindekiler ise MHP’nin yaptığı ziyarette her partiye eşit mesafede olduklarını ancak Alpagot’u yakından tanıyıp bildiklerini söyledi.
 
Alpagot’a çeşitli sorular da yöneten Zengi Eğitim Kurumları yöneticileri Alpagot’a seçimlerde başarılar diledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir