İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antalya hizmetimize karşılık vermedi…

Kabinede değişiklik seçimin neticesi meselesi değil. Seçimle bağlantılı olarak da yapılabilir. Kabinde değişiklikle ilgili gereken değerlendirmeler yapılır, bu da grup içerisinde anormal karşılanmayacaktır, karşılanmamalıdır.
 
çünkü zaman zaman bu değişiklikleri yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Kimse sonsuza kadar oralarda oturacak değil.
 
 
GüNEYDOğU ıLLERıNıN KAYBEDıLMESı
 
 
Biz yerel yönetim anlayışını bir kimlik siyasetiyle değerlendirilen anlayış olarak görmedik. Yerel yönetim hizmet siyasetiyle alakalı olmalı. Eserlerinizin karşılığında oy almalısınız.Fakat gördük ki hizmet siyasetine nazaran kimlik siyaseti ağır bastı. Biz masaya oturup değerlendireceğiz. Ne kadar kimlik siyaseti etkili oldu.Bunları gözden geçireceğiz, ona göre de adımlarımızı atacağız.
 
 
 
Trabzon, Niğde ve Ardahan’ın alınması bizi çok memnun etti. Diyarbakır, Ardahan, Siirt ise üzüldüğüm iller oldu.
 
 
ANTALYA
 
 
Antalya ile ilgili sonucu çok anormal buluyorum. Antalya’ya şahsım olarak sadece ben 28 kez hizmetlerin açılışı için gittim. Tarihinde görmediği hizmeti bizim dönemimizde gördü Antalya.Demek ki bu kadar hizmet karşılık bulmuyor. Bunu gördüm. Bundan dolayı üzüntülüyüm.
 
 
CHP’NıN AçIKLAMALARI
 
 
ıstanbul ve Ankara’da bir tahrik yarışı var. Ortaya çıkan açıklamalar var. Bir gölge düşürme gayreti var. ınsanlarımızın demokratik tercihine gölge düşürme gayreti hoş değil.ıl ve ilçe seçim kurulu bunu takip edecektir. Buralardan birşeyler çıkarmaya çalışma ya da seçimi kaybettiklerinde ‘Böyle oldu da böyle oldu’ deme gayretine girmeye gerek yoktur. Bize gelen bilgilere göre Ankara’da Melih Gökçek, ıstanbul’da Kadir Topbaş önde gidiyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir