İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ATSO adayı Ezelsoy şok Grup’ta…

şok Grup Radyoları “Radyo şok , Melodi Radyo ve Asya Radyo”14 şubat’ta gerçekleşecek Antakya Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesi Başkanlığa aday Ali Ezelsoy’u ağırlıyor…Beyaz Sayfalar programına ; ATSO Başkanlığına aday Ali Ezelsoy konuk olacak.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan şok Grup Başkanı Tamer Kerimoğlu; “Konuğumuzla ATSO’nun  içinde bulunduğu durumu , yanısıra Başkan seçilmesi halinde projelerini konuşacağız.” dedi.

Başkan Kerimoğlu ; Radyo şok , Melodi Radyo ve Asya Radyo (şok Grup Radyoları ) Genel Yayın Yönetmeni Deniz özdoğan ‘nın hazırlayıp sunacağı Beyaz Sayfalar programının yarın (13-02-2009) saat 11’de her zaman olduğu gibi yine üç radyodan aynı anda ortak ve canlı olarak yayınlanacağını belirtti.

Kerimoğlu son olarak , seçime taraf olmadıklarını çok seslilik adına önceki hafta mevcut Başkan Sayın Hikmet çinçin’i konuk ettiklerini bu hafta cuma günü de Başkanlığa aday Ali Ezelsoy’u  konuk edeceklerini vurguladı.Antakya’ya hizmet edecek olan kazansın..

Bu arada şok Grup Radyoları’nın Hatay’da 92.5 Radyo şok , 98.5 Melodi Radyo ve tüm dünyada da AsyaRadyo.com üzerinden dinlenebileceği , ısteyen dinleyicilerin programa 223 72 10 numaralı telefondan katılım gösterebileceği bildirildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir