İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bunalıma Giren Polis Dehşet Saçtı…

şanlıurfa’da bir polis memuru, kendisi gibi polis olan eşini önce kurşun yağmuruna tuttuktan sonra intihar etti. Edinilen bilgilere göre olay, şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde akşam saatlerinde meydana geldi.
 
ılçe adliyesinde görevli polis memuru Cüneyt Cesur, kendisine ait biriken kredi kartı borcu yüzünden son 1 aydır sürekli kavgalı olduğu Akçakale Kaymakamlığı özel kalem müdürlüğünde çalışan eşi Cahide Cesur’la ayrılmaya karar verdi. Yıllık izne ayrılarak memleketine giden Cahide Cesur, daha sonra babasıyla birlikte tekrar ilçeye gelerek görevine devam etti.
 
 
Ayrı yaşamaya ve sonra da evlerini ayırmaya karar veren çift, taşınma sırasında tekrar tartıştı. Cüneyt Cesur, son bir defa daha evliliklerine devam etmek için birbirlerine şans vermek amacıyla eşi Cahide Cesur’la konuşmak istedi. Eşinin bu teklifini kabul etmemesi üzerine alkollü olduğu ileri sürülen Cüneyt Cesur, kendisine ait beylik tabancasıyla eşi Cahide Cesur’un eşyalarını taşıdığı yeni evine gelerek dehşet saçtı.
 
 
Eşini vurduktan sonra gazetecileri arayan Cesur, “Gelin burada bir haber var, gelip çekin” dedikten sonra tabancasını kafasına dayayıp bir kurşun da kendisine sıkarak intihar etti. Olaydan sonra Cüneyt Cesur, arkadaşları tarafından ambulansla şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldüğü sırada yolda hayatını kaybetti. Cahide Cesur ise Harran üniversitesi (HRü) Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırıldı. Vücuduna isabet eden 2 kurşun sonrası ameliyata alınan Cahide Cesur’un hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.
 
 
Olay sonrasında Cesur çiftinin meslektaşları ve emniyet yetkilileri, hastaneye akın ederek olay hakkında bilgi aldı.
 
 
Henüz 2 yıllık evli Cüneyt (30) ve Cahide Cesur (31) çifti, bir süredir ailevi problemler ve borçları nedeniyle anlaşmazlık yaşadığı öne sürüldü.
 
(CıHAN) 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir