İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çalışkan ıddialı…

“HEDEF BıRıNCı PARTı OLMAK”…
 
Saadet Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Necmettin çalışkan dün partili adaylarla birlikte gazetemize nezaket ziyaretinde bulunarak seçimle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
 
Başkan adayı çalışkan, ülke genelinde partisine büyük bir eğilimin yaşandığını, Antakya ve bir çok yerde  son derece iddialı adaylarla seçmen karşısına çıktıklarını belirterek” hedefimiz 30 Mart sabahı birinci parti olmaktır” dedi.
 
AKP’nin Saadetin politikalarını söylem olarak kullandığını ancak hiçbir zaman bunu icraata geçiremediğini anlatarak, seçmenin artık AKP’ye verdiği krediyi kullanmaktan vazgeçeceğini ve Saadet Partisine yöneleceğini iddia etti.
 
Saadet Partisi Antakya Belediye başkan adayı Necmettin çalışkan yerel seçimlerde en iyi meclis ve il genel meclisi listelerini kendilerinin hazırladığını belirterek, beraberindeki ıl genel meclisi adayı Zekeriya Payaslı ve meclis üyesi birinci sıra adayı Mustafa Ege’yi tanıttı.
 

ESDER başkanı Serdar özal’ın da kendisine eşlik ettiği Necmettin çalışkan, Saadet partisinin hem yerelde hem de genelde oylarını en fazla arttıran parti olacağını söyledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir