İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çalışkan’dan Yütaş’a Ziyaret…

Saadet Partisi (SP) Antakya Belediye başkan adayı Necmettin çalışkan dün Yütaş şehir içi taşıyıcılar kooperatifini ziyaret edip destek istedi. çalışkan ziyaretinde yaptığı konuşmada sağ, sol diye milleti kandırıyorlar.

“Bir dönem sağ bir dönem sol geliyor ama bir şey değişmiyor. aynı tas, aynı hamam tek değişen tellak. Aralarında hizmette fark yok ıkisi de sıfır” diyerek ülkenin borç batağına saplandığını belirten çalışkan, “Her şey satıldı. ülkenin borcu iki katına çıktı. 70 milyon çalışıyoruz alın terini rantiyeciler, faizciler sömürüyor. Buna dur demenin zamanı geldi.

Ak Parti iktidara geldiğinde 4 olan dolar milyarderinin sayısı şimdi elliyi geçti. Bu ne demek büyüme var ama hormonlu büyüme.  Kooperatif üyelerinin K belgesi sorununa da değinen çalışkan, “bu sıkıntıyı tüm sektörler yaşıyor. Küçük balıklar büyük balıklara yem ediliyor” dedi.

çalışkan, Küçük esnaf tek başına çalışmasın büyük firmalara yem olsun diye her geçen gün çalışma şartlarının zorlandığını belirtti. çalışkan, “Halk son dönem belediyeyi AKP’ye teslim etti. Oda başarısız oldu. Yeni söylemlerde bulunarak bu defa milleti inandıramazlar” dedi.

Miting hakkında da değerlendirmede bulunan çalışkan “Bu mitingle Saadet tekrar iktidar alternatifi olduğunu göstermiştir. Aynı günde hem Antakya, hem Reyhanlı mitingleri teşkilatın dinamizmini gösteriyor dedi.

Akşam da Kırıkhan ilçesinde genel başkanın yüzlerce gençten oluşan heyecanlı bir kitleye hitap ettiğini söyleyen çalışkan geleceğin başbakanı genel başkanımız prof. Dr. Numan Kurtulmuş ve eşi Doç Sevgi Hanım Hatay’da gördükleri ilgiden gayet memnun olarak ayrıldılar” şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir