İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

CHP Samandağ’da açık ara birinci

CHP Hatay Milletvekili Fuat çay, Samandağ ilçesi merkez ve beldelerinde açık arayla birinci parti olacaklarını açıkladı.
 
Milletvekili Fuat çay, yaptığı açıklamada, aday adayları için vatandaşların görüşlerine başvurduklarını, anket ve telefonlarla toplanılan bilgilerin de yardımıyla adayları belirlediklerini ifade etti. ılçenin etnik yapısını yakından bildiğini, kendisinin de Samandağlı olduğunu ifade eden Fuat çay, ”Samandağ’da farklı bir yöntem belirledik. Tüm vatandaşlara ulaşarak, ‘merkez ve beldelerde kimlerin aday adayı olmasını istiyorsunuz?’ diye sorular yönelttik. Bunları değerlendirerek adayları belirledik.
 
Merkez için, şekip Beyaztunç, Nihat çiftçi, Hayrettin Dönger, Rasim Hişmioğulları, Faruk Nesil başvuru yaptılar. Bunların dışında Sadık Emir ve Mustafa Terzi üzerinde de duruyoruz. Beldelerde sorun kalmadı. Merkez ve beldelerde açık ara birinci parti olacağız. Bundan sonra görev aday ve partililerin olacak. Tüm ev ve işyerlerini ziyaret ederek hem kendilerini ifade edecekler hem de projeleri anlatacaklar. 29 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde CHP’nin gerçek gücünü göstermelerini bekliyorum.”
 
Samandağ’a bağlı Belde belediye Başkan adayları açıklandı Samandağ belde belediye başkan adayları şunlar: ”Tekebaşı; Faik Arslan, Mağaracık; Zaim Sat, Değirmenbaşı; Hüseyin Yoğun, Tavla; Necati Rende, Tomruksuyu; ıbrahim Dinler; Yaylıca; Alaittin Aslan, Uzunbağ; Mehmet Süt, Aknehir; Mehmet Ali Gülüm; Sutaşı; Ayhan Sağaltıcı, Koyunoğlu; Celal Güzel, Kuşalanı; Süleyman Ray.”
 
Cumhuriyet Halk Partisi’nin Antakya merkeze bağlı belde belediye başkan adayları da açıklandı.
 
CHP Merkez ılçe Başkanı Bedir Yolcu, yaptığı yazılı açıklamasında, genel merkez tarafından belde belediye başkan adaylarının belirlendiğini bildirdi. Bedir Yolcu, CHP’nin Merkeze Bağlı belde belediye Başkan adaylarını şöyle açıkladı: “çekmece’de Remzi Reyhanioğlu, Küçük Dalyan’da Vehip Sahil, Turunçlu’da Zeki özer, Gümüşgöze’de ıbrahim Güzel, Harbiye’de Hikmet Karaali, Karaali’de Sadık Aydınlıoğlu, Kuzeytepe’de Bedi Uçar, Güzelburç’de Behçet şahutoğlu, Serinyol’da Sabahattin ınal, Ovakent’te Doğan Bahçeci, Ekinci’de Seyfettin Yeral, Odabaşı’da Süleyman Ocak, Dursunlu’da Selahattin Altınöz, Subaşı’da Selahattin Atahan, Toygarlı’da Selahattin Kara, Maşuklu’da Tacettin Alpaslan ve şenköy beldesinde de Süleyman Ada”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir