İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

CHP VE AKP Adayları şok Grupta…

şok Grup Radyoları “Radyo şok , Melodi Radyo ve Asya Radyo Beyaz Sayfalar’da Antakya’lıların 29 Mart öncesi bütün sorularını yanıtlayacak iki önemli ismi ağırlıyor.

Deniz özdoğan’ın hazırlayıp sunduğu Beyaz Sayfalar bugün (20 şubat) ADALET VE KALKINMA PARTıSı Belediye Başkan adayı Lütfi Savaş ve CUMHURıYET HALK PARTıSı Belediye Başkan adayı ıris şentürk’ü konuk ediyor.

Konuya ilişkin ;şok Grup Radyoları Başkanı ,Tamer Kerimoğlu ; “Seçimin konuşulmaya başlandığı ilk günden itibaren özellikle ilimizde merkez ilçe belediye başkanlığı için adı en çok geçen partilerden AK Parti ve CHP adaylarını Radyolarımızda misafir ediyoruz.”dedi.

Başkan Kerimoğlu; açıklamasını şöyle sürdürdürdü: “Adaylar açıklandıktan sonra bu iki partinin isimleri Lütfi Savaş ve ıris şentürk konuşulmaya başlandı.

Sayın Savaş, üniversitemizin değerli bir mensubu ve bilim insanıdır.Sayın şentürk te değerli bir gazeteci, bir dönem belediye başkanlığı yapmış,Antakya’mızın dünyaya açılan hanımefendi simasıdır.

Hepsinden önemlisi her iki aday birer Antakya sevdalısıdır.Bu iki değerli ismin Antakya’ya dair çok özel düşünceleri , 20.yüzyılın modern kenti Antakya için ciddi plan ve projeleri olduğuna inanıyorum.

Değerli Antakya’lıların seçime dair tüm sorularına bugünkü programlarımızda yanıt bulacağını düşünüyorum.Ayrıca adayların Hatay radyolarında ilk kez şok Grup Radyoları’nda konuşacak olmaları bu söyleşilere ayrı bir önem kazandırıyor.

Yaşadığı kente karşı sorumluluk taşıyan ve geleceğini merak eden bir birey olarak ben de her iki adayımızın açıklama ve projelerini heyecanla bekliyor ve bütün Antakya severlerin bugün şok Grup Radyoları’nı dolayısı ile 92.5 Radyo şok ; 98.5 Asya Radyo ve Melodi fm ‘i dinlemeyi tercih edeceğine inanıyorum.

Antakya’mız için hayırlısı olsun.”Bu arada programların Bugün saat 09.00 ‘da AKP belediye başkan adayı Sayın Lütfi Savaş ve yine bugün saat 11.00’de CHP belediye başkan adayı Sayın ıris şentürk’ün katılımıyla gerçekleşeceği bildirildi.

öte yandan şok Grup Radyoları’nın Hatay’da 92.5 Radyo şok , 98.5 Asya Radyo , Melodi Radyo ve tüm dünyada www.asyaradyo.com üzerinden dinlenebileceği ve isteyen dinleyicilerin 0326 223 72 10 numaralı telefondan soru ve görüşleriyle programa katılım sağlayabilecekleri duyuruldu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir