İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

CHP’de Çalışmalara Son Hız Devam…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antakya Belediye Başkan Adayı ıris şentürk, 29 Mart 2009 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimleri için destek arayışlarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Gittiği her yerde yoğun ilgi gören şentürk, dün Kuruyer Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

Burada dernek başkanı Hayrettin Türkmen ve yönetim kurulu tarafından karşılandı.  Türkmen kapımız tüm partilere açık Ziyarette konuşan Kuruyer Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Türkmen, kapılarının tüm siyasi partilere açık olduğunu belirterek, herkesin düşüncesine ve görüşüne saygılı olduklarını belirterek şentürk’ün yaptığı ziyaretten dolayı memnunluğunu dile getirdi. şentürk: Halk karar verecek ınsanlara insan oldukları için yaklaştıklarını belirten Antakya Belediye Başkan adayı şentürk, “Antakya’da bir seçim maratonu başladı.

Demokraside olmazsa olmazlardan biride seçimdir. Aslında bu bir hizmet yarışıdır, diğer aday arkadaşlarımızda çıkacaklar projelerini anlatacaklar. Bizde projelerimizi ortaya koyacağız. Sonuçta kimin belediye başkanı olacağına Antakya halkı karar verecek” dedi.

Kuruyerlilerden destek isteyen şentürk, “Bizim sizden istediğimiz sadece şu, yerel seçimlere sadece 19 gün kaldı. Bu süre zarfında olabildiğince insana ulaşmamızda bize yardımcı olmanızdır. Biz Antakya’nın 45 mahallesinde yaşayan insanlarımızın bir şekilde sağlıklı yaşamaları için hizmet yarışına çıktık.

45 mahallemizin de ortak sorunları var. Bu ortak sorunların içinde su, alt yapı, trafik, yollar, köprüler ve temizlik gibi sorunlar var. Bu sorunları çözmek belediye başkanlarının olmazsa olmaz görevlerinden sadece bir kaçı. Yani belediye başkanı o koltuğa oturduktan sonra bu sorunları bir şekilde gidermek zorunda” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir