İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

DP’den Gönüllüler Derneğine Ziyaret…

Siper: Antakya halkı kime oy vereceğini iyi bilir…
 
Demokrat Parti (DP) Antakya Belediye Başkan Adayı Mehmet Siper ve beraberindekiler Antakya Gönüllüler Derneğini ziyaret etti.
 
Gerçekleşen ziyarette konuşan Antakya Gönüllüler Derneği Başkanı Tahir Dönmezer, Antakya’nın şehir görünümünde  bir şehir olduğunun altını vurgulayarak, güvenlik, ulaşım, trafik, sağlık hizmetleri, hava kirliliği, eğlence, konut, sosyal hizmetler gibi sorunlarının olduğunu ve şeffaf belediyecilik, yerel sanayicilerimiz desteklenmesi konusunda, helikopter pisti, projelerin devamlılığı, belediye hizmetlerinde halka sağlanacak kolaylıklar kaldırım işgalleri ve kaldırımda açıkta satılan gıdalar, alternatif programlarını, turizmin geliştirilmesi projelerinin olması gerektiğini söyledi.
 
Daha sonra söz alan DP Antakya Belediye Başkan Adayı Mehmet Siper, Antakya’nın çağdaş bir seviyeye gelmesi için ekibiyle birlikte çalışacağının altını çizerek, başta trafik olmak üzere Antakya’nın tüm sorunlarını yakından bildiğini ve çözmek için gece gündüz demeden çalışacaklarını söyledi.
 
Siper; Antakya halkının kime oy vereceğini iyi bildiğini belirterek, ”Antakya halkı bugüne kadar çoğu siyasetçiyi denedi, şimdi bu işi bilen dürüst insanları denemesi lazım. Ben ve ekibim dürüstlüğümüzle, Antakya’ya verdiğimiz çabalarla hep halkın yanında olduk olmaya da devam edeceğiz” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir