İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Günay, Türkiye Gibisiniz…

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, ilimiz gezisinde Hatay’ın çok önemli tarihi birikime sahip olduğunu, ancak bunun farkında olmadığımızın altını çizerek ekledi:TüRKıYE GıBıSıNıZ…
 
Bakan Günay; ilimizdeki gezi ve incelemeleri sırasında yaptığı açıklamalarında; Türkiye’nin kıyı turizminden yılın 12 ayını da içeren çeşitliliği kapsayan turizme kapılarını açması gerektiğini kaydederek Hatay ile ilgili; ”Arkeoloji müzesinin bakıma ihtiyacı var, yapacağız, bu arada yeni müze de oluşturacağız, proje ihalesini bu yılın sonunda yapabiliriz, Medeniyetler koronuz bir Marka, logonuz olabilir, bunun farkında olmalısınız, Kurtuluş Caddesi Marka kent kapsamında ikinci proje olarak ele alınabilir, yıkılan eski Roma köprüsü yeniden canlandırılabilir, bu ayıbı silmek lazım, PTT önündeki Telekom direği Antakya’nın ayıbı, bu çirkinlik derhal kaldırılmalı” dedi.

 

Ayrıca, Antakya Belediye Başkanı Yeloğlu’nun 5 yılda çok güzel hizmetler yaptığını söyledi…
 
MADEM öYLE NEDEN ADAY GöSTERMEDıNıZ?..
 
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay dünkü Antakya Belediyesi ziyaretinde Başkan Mehmet Yeloğlu’nun geride kalan 5 yıl içinde çok önemli projeleri hayata geçirerek güzel hizmetler ürettiğini savundu.
 

Yeloğlu, Bakan Günay’ı eski belediye sarayı önünde birim müdürleri ve meclis üyeleriyle birlikte bir buket çiçekle karşılarken Bakan Günay’da makamda yaptığı açıklamasında, Yeloğlu’nun 5 yıl içinde çok güzel hizmetlerde bulunduğunun altını çizerek teşekkür etti.
 

Bakan Günay’ın bu açıklaması doğrusu bir çok kişiyi şaşırttı. Konuşmayı izleyenler Bakan Günay’ın tezat düştüğünü kaydederek; ”Madem çok başarılıydı o zaman neden yeniden aday göstermediniz?” sorusuna cevap aradı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir