İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Harbiye Belediye Meclisi şubat Ayı Olağan toplantı

Harbiye Belediyesi 2009 yılı şubat Ayı Olağan Meclis toplantısını Belediye Başkanı Hikmet Karaali başkanlığında gerçekleştirdi.
 
Toplantıyla ilgili verilen bilgiler şöyle: “Mecliste bir önceki aya ait tutanağının okunması mecliste 8 gündem maddesinden oluştu.
 
6 gündem maddesi görüşüldü. 7 ve 8 Gündem maddeleri de 10 şubat 2009 Saat: 14.00 görüşülecek meclisteki 6. madde de oy çokluğuyla kabul edildi.
 
Mecliste bir de önerge verildi.” Gündem şu maddelerden oluştu: “Geçici ışçi Vize Onayı Belediyemizde Kısmi Zamanlı Sözleşme ile Mimar kadrosunda çalışmakta olan Gazi Sarıoğlu’ nun Tam zamanlı Sözleşme ile çalıştırılması ve ücretinin tespiti, Belediyemizin Halihazır Harita Yapım Projesi ile ilgili ıller Bankası Genel Müdürlüğüne gönderilmek üzere Genel Yetki kararı ve Genel Kredi Sözleşmesinin görüşülmesi, Karyel Mah.3340 nolu parselin Dini Tesis yeri olarak Belediyemize bağışının yapılmasının görüşülmesi, Davacı ımmettin Mansuroğlu’nun Vekili Av. Orhan üçyıldız’ ın Belediyemize vermiş olduğu 26.01.2009 gün ve 435 kayıt nolu dilekçe kindeki Hatay ıdare Mahkemesi kararının görüşülmesi.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir