İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

(HÖEMDER)’in 2. Dayanışma Yemeği…

Hatay Kız ılköğretmen Okulu ve Eğitim Enstitüsü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (HöEMDER) tarafından öğretmen okullarının kuruluş yıldönümü olan 16 Mart dolayısıyla Yaman Otel ve Restaurant’ta HöEMDER’in 2. dayanışma yemeği düzenlendi.

Dayanışma yemeğine Kız öğretmen Okulu, Eğitim Enstitüsü mezunları ve dernek yöneticileri katıldı. Yemekte konuşma yapan HöEMDER Başkanı Tanju Altunlu, öğretmen Okullarının 161. yılında derneğin açılış yemeğini düzenlediklerini belirterek, “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz bu buluşma, umarım uzun yıllar devam eder ve hep birlikte, Atatürk ve Cumhuriyet öğretmenleri olarak çalışmalarımızı uzun yıllar sürdürürüz.

Hatay Kız ılköğretmen Okulu ve Eğitim Enstitüsü Mezunları Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğimizin faaliyetlerini sürdüreceğimiz, binamız hazırlanmıştır. Açılış törenimiz 16 Mart 2009 Pazartesi günü (bugün), saat:12.30’da’dır. Bu önemli gün dolayısıyla 16 Mart sabah saat: 10.00’da derneğimiz tarafından anıta çelenk konulacaktır. Tüm arkadaşlarımızı birlik beraberlik içinde anıta ve açılışa davet ediyorum” dedi.

Daha sonra Dernek yöneticileri ve etkinliğe katılanlar öğretmen okulu marşını okudular ayrıca etkinlikte derneğin faaliyetleriyle ilgili bir slayt gösterisi yapıldı. HöEMDER’in ev sahipliğinde düzenlenen yemeğe katılanlar müzik eşliğinde bol bol eğlenme fırsatı buldular.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir