İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ışte Putin’in Güzel Bakan Adayı…

Felsefe öğrencisi 24 yaşındaki Maria Sergeyeva, ‘Rusya’nın Sarah Palin’i olarak nam saldı. Bakan olmak isteyen Putin’in poster kızı, ihtiraslı sözleri ve güzelliğiyle Rus gençliğini ateşliyor.
 
Maria Sergeyeva, Rus politikasına 31 Ocak’ta Putin’e hitaben yaptığı konuşma ile dahil oldu. Mitinglerde mevcut yönetimi destekleyen konuşmalarıyla ‘Putin’in poster kızı olarak tanınan Maria’nın arkasında Rus gençliği var.

 

Mitingler, blog siteleri ve internette ulaştığı Rus gençleri 24 yaşındaki felsefe öğrencisinin güzelliği ve ihtirasına hayran. Putin’in küresel ekonomik krizde gençlere karşı kullanmayı planladığı Maria’nın bir şartı var: Kabine’de bakan olmak. Politik çevrelere göre Maria bu hedefine er ya da geç ulaşacak.

DEMıR YUMRUK!

2006’da ıngiltere’nin Moskova Büyükelçisi Anşony Brendon, Kremlin politikasını eleştirdiğinde gençleri örgütleyen Maria, 6 ay boyunca ıngiliz büyükelçisine karşı kampanya yapmıştı. ıngiliz Times gazetesine konuşan Maria, ‘ülkeme olan aşkım anne sütümden aşılandı’ dedi. Rusya’nın Sarah Palin’i olarak bilinen Maria, ‘Ben Rusya’nın demir yumruğuyum’ diyor.

 

HABER : STAR

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir