İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kalyoncu, Başkan Savaş’ı ziyaret etti…

ılimizde ve tüm yurtta hafta boyunca çeşitli etkinliklerle kutlanan Türk Polis Teşkilatı’nın 164.yıldönümü sebebiyle Hatay ıl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
 
ıl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu ziyarette yaptığı konuşmada “Polis Teşkilatı’nın 164.yıldönümü etkinliklerine Belediye Başkanı Sayın Savaş’ı davet etmek ve aynı zamanda Antakya Belediye Başkanlığı görevine seçilmesi münasebetiyle hayırlı olsun demek üzere ziyaret gerçekleştirdiklerini belirtti.
 
Emniyet Müdürü Kalyoncu, Başkan Savaş’a çiçek ve Polis Teşkilatı’nın 164.yıldönümünü simgeleyen anı tabağı hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ise Türk Polis Teşkilatı’nın 164.yıldönümünü bir kez daha kutlarken, nazik davetleri ve hediyelerinden dolayı teşekkür etti ayrıca 29 Mart Mahalli ıdareler seçimlerinin ilimizde huzur ve refah içerisinde gerçekleşmesinden dolayı ıl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu’nun şahsında tüm emniyet teşkilatına teşekkür ettiğini belirtti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir