İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kırıkhan’da Trafik Kazası…

Yetkililerden konuyla ilgili olarak alınan bilgiye göre; Feci kaza, Hatay’ın Kırıkhan ılçesi’ne bağlı olan Muratpaşa Köyü, Kızılkaya bölgesi adı verilen bölgede meydana geldi.

Hatay’ın Kırıkhan ılçesi’nde meydana gelen feci trafik kazasında 4 kişi hayatını kaybetti ve 10 kişi de yaralandı.

Yetkililerden konuyla ilgili olarak alınan bilgiye göre; Feci kaza, Hatay’ın Kırıkhan ılçesi’ne bağlı olan Muratpaşa Köyü, Kızılkaya bölgesi adı verilen bölgede meydana geldi. Kazada, HAS Turizme ait olan bir servis minübüsü ile bir kamyon çarpıştı ve 4 kişi öldü, 10 kişi de yaralandı.

Olay kısaca şöyle gerçekleşti; Hatay Has Turizm’e ait olan 31 ER 219 plakalı servis minibüsünü kullanan 65 yaşındaki Tahsin ürek, karşı yönden gelen ve 39 yaşındaki Mustafa Akar isimli kişinin kullandığı 31 MG 995 plakalı kamyon ile çarpıştı…

Tahsin ürek isimli şoförün, Hatay’ın Reyhanlı ılçesi’nden yolcu aldığı ve bir çoğu asker ve askere yeni giden gençlerden oluşan yolcularını Topboğazı bölgesine bırakmak üzere hareket ettiği öğrenildi.

Meydana gelen feci kazada, Has Turizme ait olan 31 ER 219 plakalı servis minibüsünü kullanan 65 yaşındaki Tahsin ürek hayatını kaybetti. Bu arada kazada, izinden kışlalarına döndükleri öğrenilen Adnan şanverdi, Mehmet Bağışlar ve Ahmet Aslan’da öldü.

Kazada ayrıca, başta kamyon şoförü olan 39 yaşındaki Mustafa Akar olmak üzere, 10 kişi yaralandı.

Yaralıların Kırıkhan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı ve burada yapılan ilk müdahalelerinin ardından ambulanslar ile çeşitli hastanelere gönderildikleri belirtildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir