İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kundaklama Terörü Hortladı…

Fatih ve Kağışane ilçelerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler park halindeki 3 aracı kundakladı. Alev alev yanan araçlar, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. Polis, olayın ardından kaçan faillerin yakalanması için çalışma başlattı.
 
 
Kağışane Hürriyet Mahallesi Parlak Sokak’ta park halindeki bir otomobil, saat 03.00 sıralarında kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateşe verildi. Alevleri gören vatandaşlar durumu hemen itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. Alev alev yanan otomobile ilk müdahaleyi yangın söndürme tüpüyle polis ekipleri yaptı. Polisin müdahalesi yangını söndürmeye yetmedi. Yangın, olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülebildi. Otomobilde büyük çapta maddi hasar meydana geldi.
 
 
Fatih Ayvansaray Mahallesi Paşa Hamamı Caddesi ve Macarlar Yokuşu’nda park halinde bulunan 2 cip de saat 03.00 sıralarında kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kundaklandı. Araçlarda meydana gelen patlama sesiyle yangını fark eden vatandaşlar durumu itfaiyeye haber verdi. ıtfaiye tarafından söndürülen ciplerden biri tamamen yanarak kül oldu. Diğer araçta da maddi hasar meydana geldi. Araç sahipleri, duydukları patlama sesinin ardından araçlarının yandığını fark ettiklerini söyledi. Vatandaşlar, şüpheli herhangi birini görmediklerini belirtti. Olay yeri inceleme ekipleri, yanan araçlar üzerinde araştırma yaparak delil topladı.
 
 
Polis, kaçan faillerin yakalanması için çalışma başlattı.
 
 
(CıHAN)

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir