İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MHP’den Açıklama…

MHP açıklamasında; CHP ve AKP’ye eleştiriler yöneltildikten sonra ALPAGOT’un temiz vicdanlara hitap ettiği vurgulandı…
 
Milliyetçi Hareket Partisi adına yapılan açıklamada, CHP ve AKP’nin Antakya belediye başkan adayları ile meclis üye adaylarına eleştiriler yöneltildikten sonra kendi adayları Mahmut Alpagot’un ise temiz vicdanlara hitap ettiği belirtildi.
 
MHP adına meclis adayı aynı zamanda basın sözcüsü Hamiş Ertürk açılamasında şu görüşleri dile getirdi: “En büyük vatanseverlik,önce aileni sonra memleketini sevmektir. Vatan ve millet sevgileri aile ve memleket sevgilerinden beslenir.
 
Antakyalıyı kör, sağır, onursuz, duyarsız görenlere en ağır dersi biz sandıkta vereceğinizi biliyoruz. CHP’nin basına sızan protokolleri sizin 2 yıl sonraki genel, 5 yıl sonraki yerel seçimleri ipotek altına alan zihniyet hangi demokratik temayüllere uyar? Milli görüş-maneviyatçı anlayıştan gelen AKP siyasal görüşü mevcut listenin seçilebilecek kurmaylarıyla hangi zeminde uyuşur? şerefli Antakyalı seçmen kardeşim.
 
MHP dışındaki diğer iki adayın geçmiş arşivlerini ve seçilme daha doğru dayatılma yöntemlerini iyi etüt ediniz. Sizi gelecekte yönetecek kadroları yakından tanıyınız. Bu sizin Milletimizin bir bireyi olma sorumluluğunuzdur.
 
Lütfen sorumluluğunuzun gereğini yerine getiriniz.Vicdani ve akıl sağduyunuzla gerekeni yapınız. Yükselen değer MHP, dürüst ve bilge başkan adayımız Mahmut Alpagot mutlaka temiz vicdanlarınıza hitap edecektir.”  

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir