İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Özkan’dan MHP ve CHP’ye Küfür…

Ergenekon Davasının ıkinci ıddianamesinde, Tutuklu Sanıklardan Tuncay özkan’ın Cumhuriyet Halk Partisi ve Deniz Baykal’a Ağza Alınmayacak Küfürler Ettiği Belirtildi.
 
 
ıstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen Ergenekon davasının ikinci iddianamesinde, tutuklu sanıklardan Tuncay özkan’ın Cumhuriyet Halk Partisi ve Deniz Baykal’a ağza alınmayacak küfürler ettiği belirtildi.
 
 
Ergenekon ıddianamesi’nde Cumhuriyet Halk Partisi’ne yönelik faliyetler başlığı altında yer alan telefon kayıtlarında Tuncay özkan bazı kişiler arasında yapılan konuşmalarda ilginç diyaloglara yer verildi. 21.06.2008 günü Saat:01.00 da Evrim Baykara ve Ahmet Tuncay özkan arasında yapılan görüşmede şu konuşmalar dinlemeye takıldı: “Abi bu Deniz Baykal ne kadar nefret ediyo senden. Tuncay özkan:Ne olmuş ne demiş gene i..ne. E.B. Herif şimdi mesaj attı CHP adına kutlama yapıyo. Abi herif ilk defa tarihinde böyle bişey yapıyo yani herif bariz bileyleniyo ya. 12.02.2008 günü saat 15:15’de X şahıs ile Tuncay özkan arasında yapılıyor. X şahsı ‘Siyaset ne yapıyor, parti yapma bence bu halk hareketi yap gel beni dinle, böyle daha iyi’ Ahmet Tuncay özkan: ‘Yo yo parti yapacam hiç olur mu ya? S..tir kim yapacak a.. ko.. onların ben ya o MHP ile CHP’yi s..ecem ben. O MHP ile CHP’den geriyi bırakmayacağım onlar görecekler dünyanın kaç bucak olduğunu şerefsizler”
 
 
HABER_CıHAN

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir