İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Saadet Geliyor…

Seçim çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Necmettin çalışkan Saadetin maneviyatçı, anti emperyalist, milli ve özgürlükçü yapısıyla ülkemizin tek umudu olduğunu söyledi. Hafta sonunu mahalle çalışmalarıyla kampanyasını sürdüren çalışkan Hacı ömer Alpagot ve Bağrıyanık mahallelerinde halka hitap etti.
 
çalışkan konuşmalarında AKP’nin umut olmaktan çıktığını kaydederek; ”Eskiden anayasayı mı değiştirecek ekmeği mi büyütecek diye umut varken şimdi tamamen umutlar tükenmiş durumda. Halk AKP’ ye niye oy versin sebep ne? Hangi köklü derde deva oldu?” diye sordu.
 
“Hatay milletvekilleri iş derdinde değil şov derdinde” yorumunu yaptı. Türkiye’de 81 ilden 49 unun teşvik kapsamında olduğunu komşu iller Kilis, Osmaniye ve Kahramanmaraş’ın bile bu listeye alınıp Hatay’ın dahil edilmediğini bunda da milletvekillerinin kendi aralarında kavga yapmaktan iş yapmaya fırsat bulamadıklarından kaynaklandığını söyleyen SP adayı Necmettin çalışkan, “AKP’nin tek sermayesi kaldı o da sol gelmesin, artık bu da bayat numara” dedi.
 
SP adayı çalışkan gezilerinde seçmenlerine şu mesaj ve sözleri veriyor: “Saadet belediyecilikte bir markadır. Geçmişte ülke saşında yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Oy verirken ülkemizin geleceğini düşünün. Biz olimpiyat sahaları yapacağız. Her mahalleye içinde muhtar odasının olduğu düğün ve taziye evleri kuracağız. Ayrıca her mahalleye içinde kütüphane ve internet bulunan spor sahaları kuracağız.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir