İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sakatlar Derneği Kültür Etkinliği …

Avrasya Sirki nefes kesecek …
 
Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası sirki olan “Avrasya Sirki” Antakya Sakatlar Derneği’nin organizesinde, kentimizde nefes kesen gösteriler yapacak.
 
Harikalar Sirki adı altında muhteşem gösteriler, Sümerler semt pazarında kurulacak çadırda Antakyalıların beğenisine sunulacak ılk gösteri yarın saat 19:00’da protokol mensupları ve basın için yapılacak.
 
Ardından gösteriler Cumartesi ve Pazar günleri saat 13:00, 15:00 ve 19:00’da; çarşamba ve Cuma günleri de saat 19:00’da beğeniye sunulacak.
 
Avrasya Sirki Genel Yayın yönetmeni Servet Yalçın ve Antakya Sakatlar Derneği Başkanı Sabit Köse, dün Antakya Gazeteciler Cemiyeti’nde (AGC) düzenledikleri basın toplantısında, tüm Antakyalıları muhteşem gösterileri izlemeye davet etti.
 
Avrasya Sirki Genel Yayın yönetmeni Servet Yalçın, Antakya’ya 3. defa geldiklerini, yine Antakyalılara muhteşem gösteriler hazırladıklarını söyledi ve birbirinden muhteşem akrobasi gösterileri, yüksek hava gösterileri, sihirbazlar, jonglörler, palyaçolar, dev pitonları, eğitimli köpek Leydi ve çok eğlenceli gösterilerle gönülleri feşedeceklerini vurguladı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir