İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

şentürk şok Grup Radyoları’nda…

şok Grup Radyoları “Radyo şok , Melodi Radyo ve Asya Radyo Hatay’ın nabzını tutmaya devam ediyor…
şok Grup Radyoları “Radyo şok , Melodi Radyo ve Asya Radyo” 29 Mart’ta gerçekleşecek Belediye seçimleri öncesi Başkanlığa CHP’den ıris şentürk’ü ağırlıyor…Beyaz Sayfalar programına ; Antakya Belediye Başkanlığına aday ıris şentürk konuk olacak.
 
Konuya ilişkin bir açıklama yapan şok Grup Başkanı Tamer Kerimoğlu; “Konuğumuzla seçimin arifesinde  CHP’nin Antakya’daki şansı , dolayısıyla şentürk’ün Başkanlığa nekadar yaklaştığı ; yanısıra Başkan seçilmesi halinde projelerini konuşacağız.” dedi.
 
Başkan Kerimoğlu ; Radyo şok , Melodi Radyo ve Asya Radyo (şok Grup Radyoları ) Genel Yayın Yönetmeni Deniz özdoğan ‘nın hazırlayıp sunacağı Beyaz Sayfalar programının yarın (19-03-2009) saat 14’te her zaman olduğu gibi yine üç radyodan aynı anda ortak ve canlı olarak yayınlanacağını belirtti.
 
Bu arada şok Grup Radyoları’nın Hatay’da 92.5 Radyo şok , 98.5 Melodi Radyo ve tüm dünyada da AsyaRadyo.com üzerinden dinlenebileceği , ısteyen dinleyicilerin programa 223 72 10 numaralı telefondan katılım gösterebileceği bildirildi.
 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir