İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

şentürk’e Büyük ılgi…

CHP başkan adayı ıris şentürk, gittiği yerlerde “Başkanımız sensin” sözleriyle karşılanıyor…
 
şentürk dün Esentepe semt pazarındaydı. Semt pazarı ziyaretinde özellikle bayanlardan yoğun bir ilgi gören şentürk, pazarcı esnafı teker teker gezerek destek istedi.
 
Barış ve hoşgörü kenti Antakya’yı tüm dünyaya kaldıkları yerden tanıtmaya devam edeceklerini belirten şentürk, “Eski Antakya evlerini ve sokaklarını turizm cazibe merkezi haline getireceğiz. Bu sayede turizme bağlı yeni istihdam olanakları yaratacağız” dedi.
 
Antakya Belediye Başkan Adayı ıris şentürk, semt pazarını gezerken Pazar esnafı ile yaptığı sohbetlerde, kendi döneminde yaptığı kapalı semt pazarlarının sayısını arttıracağını ve semt pazarı esnafının daha rahat ortamlarda çalışmalarını sağlayacağını anlattı.
 
Esnafın yoğun ilgi gösterdiği şentürk, pazara alışverişe gelen bayanlarla yaptığı sohbette, kadınlarının el emeği ürünlerinin satılmasını sağlayacak, ev hanımları pazarı oluşturacaklarını belirterek kadınlardan destek istedi.
 
Semt pazarı ziyareti sonrası kısa bir açıklama yapan Antakya Belediye Başkan Adayı şentürk, halkın kendisine gösterdiği ilginin artarak devam ettiğini belirterek, gördüğü ilgiden gayet memnun olduğunu söyledi.
 
Seçim çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirten şentürk, “Bundan önce yaptığım belediye başkanlığı dönemimde belediyecilik anlamında kazandığım bilgi ve tecrübeyi Antakya’yı daha çağdaş bir kent yapmak için kullanmak istiyorum” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir