İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

şentürk’ten (HSMMMO)’ya Ziyaret…

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı ıris şentürk, Hatay Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (HSMMMO)’nı ziyaret etti.

Ziyaretin’de 29 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerinde Antakya’yı yönetmeye talip olduğunu belirterek destek istedi.

Ziyarette bir konuşma yapan HSMMM Odası Başkanı Abdullah Korkmaz, nasıl bir Antakya belediye başkanı ve nasıl bir belediye istediklerini anlatarak toplumun belediyeye kurumsal olarak güven duymak istediğini söyledi.

özlemleri gideren belediye yönetimi istiyoruz Toplumun artık belediyenin sunduğu hizmetlerden memnuniyet duymak istediğini belirterek, “Türkiye Cumhuriyeti’nin kazanımları, bizim için vazgeçilmez değerlerdir.

çağdaş ve laik Türk Cumhuriyeti değerlerini özümsemiş olan bizler, bu değerleri geleceğe taşıyacak bir başkanı ve ekibini Antakya Belediyesi’nde görmek istiyoruz dedi.

Toplum artık rüşvet ve yolsuzluğun her türlüsünden uzak bir kurum görmek istemektedir; bireyleri ve kimi çıkar gruplarını değil, tüm halkı kucaklayan, eşitlik ilkesine ve Antakya’nın kültürel çeşitliliğine saygılı bir belediye yönetimi istemektedir.

29 Mart 2009’da yapılacak yerel seçimlerde bu özlemlerimizin hayata geçmesini sağlayacak bir belediye yönetimi diliyoruz dedi.

Siyasetin kirlenmesinin önüne geçmeliyiz Antakya’nın yönetimine talip olduklarını belirten Antakya Belediye Başkan Adayı şentürk, “29 Mart günü bir demokrasi yarışı olacak. Bu demokrasi yarışı süresi içerisinde gerçekten nahoş olaylar yaşamaktayız.

Bunun yaşanmaması da en büyük dileğimiz. çünkü bizler siyasetin insanların gözünde çok kutsal, insan yararına ve ülkelerin gelişmesine yönelik araç olduğunu düşünüyoruz. Siyasetin kirletilmesi hepimizi üzmekte, bu gibi kirliliklerinde önüne geçmek bizlerin görevi” dedi.

Bu tanımlamayı üzerime alıyorum Kenti yönetme konusunda bir mantalite ortaya koyduklarını belirten şentürk, “Sayın Başkan tabi ki sizlerin bilgisi dahilinde nasıl bir başkan istediğinizi tanımladı.

Ben bu tanımlamayı üzerime alınıyorum. çünkü bu tanımlamanın her satırında gerek kendimi gereksede belediye meclis üyesi adaylarımızı ve partimizin yönetiminde bulunan arkadaşlarımızı görüyorum” dedi.

Partizanca bir bakış açımız olmayacak Göreve gelmeleri halinde partizanca bir bakış açısı içerisinde olmayacaklarını anlatan şentürk, “Bu kent belediye yönetim mantalitesinin değiştirilmesi gerçeğini hak ediyor” dedi.

Ziyarette projelerini de anlatan Başkan Adayı şentürk, birlikte yönetmek ve birlikte üretmek için Antakya Belediye Başkanlığına aday olduğunu belirterek, SMMM Odası başkanı Abdullah Korkmaz, yönetim kurulu ve üyelerinden destek istedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir