İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Siper: Halktan Kopmayacağız

DP´li Siper, yaptığı açıklama da Belediye Başkanı olduğu takdirde Antakya ve Antakya halkı için gereken her şeyin yapılacağını ifade etti. 
 
Demokrat Parti (DP) Antakya Belediye Başkan Adayı M. Garip Siper, yaptığı açıklama da Belediye Başkanı olduğu takdirde Antakya ve Antakya halkı için gereken her şeyin yapılacağını ifade etti.
 
Antakya’da yıllardır çözülemeyen birçok sorunların olduğunu dile getiren DP Antakya Belediye Başkan Adayı M. Garip Siper, “Bildiğiniz gibi Antakya’da yıllardır çözülemeyen birçok sorun var. özellikle de trafik sorunu. öncelikli projelerimiz arasında trafik sorununu çözmek olacaktır. En ufak bir yağmurda göl görünümü veren yollar bizim dönemimizde olmayacaktır. Yol surunu da uzun yıllardır çözülememiştir. Biz bu sorunu da en kısa zamanda çözeceğiz. Antakya’yı mahalle mahalle, karış karış bilirim. Yıllarca tabana hizmet ettim. Toplumun her kesimi ile yakın ve sıcak ilişkiler kurdum. Bu ilişkilerimiz Antakya Belediye Başkanı olduktan sonra da devam edecektir. Halktan hiçbir zaman kopmayacağız.
 
ıleriki günlerde tüm projelerimizi Antakya halkı ile paylaşacağız. Adaylığım açıklandığı günden itibaren gerek bana, gerekse partime gösterilen teveccühten dolayı tüm Antakya halkına teşekkür ederim.”dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir