İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sondajcılar Seminerde Buluştu…

ılimizin ağır sanayi kuruluşu Hatboru çalik Boru San. Ve Tic. Ltd. şti, Dedeman otelde düzenlediği Sondajcılar seminerlerinin ikincisinde, Türkiye’nin çeşitli illerinde sondaj kuyusu açma hizmeti veren müşterilerini bir araya getirdi. “2 nci Sondajcılar Seminerinin” açılış konuşmasını yapan şirket ortaklarından Sıddık önlen yaptığı konuşmada Hatboru’nun 2008 yılı içerisinde yaptığı sondaj boru satışları ve sondaj bölümüne yapılacak yeni yatırımlarını anlattı.
 

Daha sonra pazarlama departmanından Sezai Tatar şirketin genel yapısı ve müşteri potansiyeli hakkında bilgi veren sunumunda, Hatboru’nun 283 personeli ile yurt içinde 70 vilayete, yurt dışında Avrupa’da, Orta Doğu ve Afrika’ya su, petrol ve doğal gaz borusu satışı yaptığını söyledi. Seminerde ayrıca Türkiye Sondajcılar Birliği Başkanı Mahir Ruma “Sondajın geçmişinden günümüze gelişimi” konusunda bilgiler verdi. ıkinci bölümde ise ıller Bankası Makine sondaj Daire Başkanı Kemal Akpınar ve sondajcılar Birliği Yönetim Kurulu üyesi Adil özdemir “Sondajda karşılaşılan sorunlar ve çözümleri” konusunda ayrıntılı bilgiler verdi.
 

Aynı gece Harbiye’de düzenlenen akşam yemeğinde seminere katılan panelistlere ve müşterilere teşekkür plaketi verildi. 2008 yılı içerisinde en çok satış yapan bayilerden Mardin bayisi Dalazlar sondaj ile Kahramanmaraş bayisi Toprak Ti.’e ve sondajcılardan çarkçı sondajcılık, Granit sondaj, Vahdet Kanlı, Baş sondajcılık, G&M Mühendislik sondaj, Deşici sondaj’a teşekkür plaketi verildi Seminerin ikinci gününde sabah düzenlenen Hatboru çelik boru Fabrikasına teknik gezide çelik boru üretimi hakkında bilgilendirilen misafirler öğleden sonra Antakya’nın tarihi ve turistik yerlerini gezdiler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir