İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sümerler Muhtarı Mehmet Horoz…

Pazar günü Sümerler Muhtarı Mehmet Horoz ve vatandaşlar, Semt Pazarındaki alanda mahallenin sorunlarıyla ilgili açıklama yaptı.
 
 

Antakya Belediyesi Başkanlığı için adaylığını koymuş tüm kardeşlerimize ve seçilmişlere duyurulur:

Hepinizin büyük bir heyecanla Antakyamız insanına her yönüyle mega şehir Antakya’ yı yaratmak adına göreve talip olduğunuzdan adımız gibi eminiz. Bizlerinde sizlerden çocuklarımız ve torunlarımız adına bazı isteklerde bulunma hakkına sahip olduğumuza inanıyoruz. Bu isteklerimizin hepsi de belediyecilik anlayışı içinde zaten yapılması gerekenlerdir.

Bu isteklerimiz üst geçitlerin yapılması su sorunun çözülmesi arıtma tesisi ve köpek barınağına kesin çözüm, alt yapı ve üst yapı sorunlarının çözümü 26 nolu parselin (spor alanının) kamu yararı gözetilerek kamulaştırılması, Asi ıslah projesinin devam ettirilmesi özürlülerimize yönelik özürlü arabalarıyla seyahat edebilecekleri toplu taşıma araçları tahsis edilmesi, yeşil alanların korunması imkanlar dahilinde arttırılması insanımızı delirtme noktasına getiren trafik ve park sorununa kesin olarak çözüm bulunması, sokak ve caddelerimizin yeniden yapılandırılması itfaiyenin seri hareket edebilmesi için gerekli yerlere yangın vanalarının yapımı.

Görüldüğü gibi bu istemler yaşanabilir bir Antakya için zaten yapılması gerekenlerdir.
Bu istemlerin çözümü doğrultusunda tüm adaylarımızdan yazılı taahhüt talep etmenin bizlerin hakkı olduğuna inanıyoruz.

Hodri meydan ülke sevdalısıyım Antakya sevdalısıyım çocuk sevdalısıyım diyenleri ve Antakya halkı ve basınımızın önünde yazılı taahhüt talep etmenin bizlerin hakkı olduğuna inanıyoruz.
Hodri meydan ülke sevdalısıyım Antakya sevdalısıyım çocuk sevdalısıyım diyenleri ve diyebilenleri tüm Antakya halkı ve basınımızın önünde yazılı taahhüt vermeye davet ediyoruz.

Yüreğimizdeki Mustafa Kemal Atatürk’ ün kurduğu ülke sevgisi cumhuriyet sevgisi bayrak sevgisi ülkemizin bekası uğruna şehit olan askerimin polisimin ve tüm insanlarımın sevgisi cep sevgisinin çok ötesinde.

Sümerler Mahalle Muhtarı Mehmet Horoz

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir