İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Turizm’i Canlandıracağız…

CHP Samandağ Belediye Başkan adayı Hayrettin Dönger, ilçenin turizmden daha çok pay almasını sağlayacağını söyledi.

Dönger, açıklamasında, ilçenin sorunlarını iyi bildiğini, göreve seçilmesi halinde sorunların çözümünü vatandaşlarla birlikte gerçekleştireceğini söyledi.

ılçenin turizm bölgesi olmasına rağmen, turizmden gerekli payı alamadığını, yatırımcıların ilçedeki konaklama açığını gidermeleri için gerekli kolaylığı göstereceğini belirten Dönger, şöyle devam etti: ”öncelikle Türkiye’nin en borçlu belediyelerinden birisi olan Samandağ’a belediye başkanı olmak, ateşten gömlek giymek gibi.

Gerçi bu borcun AK Parti hükümetinin ilçeyi cezalandırmasından kaynaklandığını biliyoruz. 7 yıldır AK Parti Samandağ’a ciddi bir yatırım yapmadığı gibi tüm ödenekleri kesti.

Göreve seçilmem halinde öncelikle ilçenin turizmden daha çok pay almasını sağlayacağım. Yetersiz olan altyapıyı tamamlayacağım. Ben doktor ve sağlıkçıyım. Dereleri ıslah ederek yazın vatandaşları perişan eden sivrisineklerden kurtulacağız. çocuk oyun alanları ve spor alanları sayısını artıracağım. Sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliğini artıracağız. Kadınlara yönelik kurslar açarak üretken hale getireceğiz.

” Samandağ belediye hizmet binasının yetersiz olduğunu ifade eden Dönger, modern hizmet binası yapacağını, ayrıca ilçenin en önemli sıkıntılarının başında gelen trafik sorununu bilimsel olarak çözümleyeceğini de sözlerine ekledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir