İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vali Miroğlu’ndan Meclise Uyarı…

Antakya Belediye Meclisi üyeleri dünkü ilk oturumu öncesi Vali Nusret Miroğlu’nu ziyaret etti. Vali Miroğlu, Başkan Lütfü Savaş ile üyeleri ilk günden; “Kararlarınızı çok iyi inceleyeceğim. Hukuk dışı karar aldığınız anda dava açacağım, Bunu bilesiniz” diye uyardı.
 
Belediye Başkanı Lütfü Savaş başkanlığındaki 30 meclis üyesi dün Vali Miroğlu’nu ziyaretle tanıştı. Vali Miroğlu konuğu meclis üyelerini ağırlarken; “Zor işe talip oldunuz, belediyecilikte her dakika vatandaşla yüz yüzesiniz. Muhatabınız vatandaş olduğu için işiniz çok zor. Sizden özellikle imar uygulamalarında dikkatli olmanızı istiyoruz. Bir türlü şehirleşme bakımından Avrupa ülkelerine yetişemedik, Avrupa ülkeleri bizden çok ileride.. Neden de bizdeki hızlı göç, gecekondulaşmayı önleyemedik, ancak çözümsüz bir şey yok, 5 yıllığına seçildiniz ama uygulamalarınızı da kentin 30-40 senelik geleceğini düşünerek kararlar alın” uyarısında bulundu.
 
Belediye Başkanı Lütfü Savaş da meclis üyelerini Vali Miroğlu’na tanıştırırken yaptığı konuşmada; “Tavsiyelerinize uyacağız, Siz bizim amirimizsiniz. Sizinle uyumlu çalışacağız, tüm arkadaşlar el ele birlikte Antakya için yola çıktık. Hedefimiz Antakya için güzel işler yapmaktır” açıklamasında bulundu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir