İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vali’den Emniyet Teşkilatı’na Kutlama…

Hatay Valisi Nusret Miroğlu, “30 yıldır ülkede cereyan eden terör olayları polis teşkilatımızı çok meşgul etmesine rağmen emniyet güçlerimiz başarıyla bu işin üstesinden gelmiştir” dedi.
 
Miroğlu, Türk Polis Teşkilatının 164. yıl dönümü dolayısıyla Hatay ıl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu’yu kabul ederek, insanoğlunun var olduğu gündün bu yana güvenliğe ihtiyaç duyduğunu söyledi.
 
EMNıYET GüçLERıMıZ TERöRüN üSTESıNDEN BAşARIYLA GELDı
 
Türkiye’de 164 yıldır belirli noktalarda güvenlik görevini polis teşkilatının yaptığını ifade eden Miroğlu, şunları söyledi:
“Son yıllarda polis teşkilatı çok modern bir hale geldi ve eğitiminde de çok ciddi ilerlemeler oldu. 30 yıldır ülkede cereyan eden terör olayları polis teşkilatımızı çok meşgul etmesine rağmen emniyet güçlerimiz başarıyla bu işin üstesinden gelmiştir. Polis halk diyalogları şu anda ülkemizde üst düzeydedir. Ancak teşkilat içinde yaşanmış olumsuz olaylar da vardır. Ama bunları tüm teşkilata mal etmek doğru değildir. Bunlar münferit olaylar. Vatandaşa kötü muamele hangi sebepten dolayı olursa olsun kabul edilemez. Her şeyden önce emniyet mensupları bizler için hizmet veriyor ve hepimizin ona ihtiyacı vardır.”
 
Kalyoncu da ziyaretin anısına Vali Miroğlu’na çiçek ve teşekkür plaketi sundu. Kalyoncu daha sonra protokol ziyaretlerine devam etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir