İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AK Parti’nin oy istemeye yüzü yok

SAADET Partisi Antakya Belediyesi Başkan Adayı Necmettin çalışkan, AK Partinin Antakyalılardan oy isteyecek yüzlerinin olmadığını söyledi.
 
çalışkan yaptığı yazılı açıklamada partisinin siyasetin yeni cazibe merkezi olduğunu belirterek, “Partimize son günlerde çok büyük bir katılım gerçekleşiyor. Hafta sonu Genel Başkanımız Prof. Numan Kurtulmuşun katıldığı bir toplantıda Demokrat Parti Denizli eski milletvekili ümmet Kandoğan, AKP Konya eski milletvekili Prof. Remzi çetin, Ankara eski milletvekili Prof. Eyüp Sanay, Kırıkkale ski milletvekili Kemal Albayrak, eski milletvekili Siirt Emin Genç, Gaziantep eski milletvekili Nurettin Aktaş ile AKP Adana eski ıl Başkanı ömer Faruk Gerger partimize iltihak etti. Bu arada yurdun pek çok noktasında büyük katılımlar gerçekleşiyor. Kuşkusuz ki, bu katlımlar tesadüf değil. Bu ancak gelmekte olan Saadet iktiranın ayak sesleridir” dedi.
 
Ak Parti Antakyalılardan hangi yüzle oy isteyecek Antakya Belediye Seçimleriyle ilgili de açıklamada bulunan Necmettin çalışkan şunları söyledi:
“Biz seçim kampanyamız boyunca her geçen partimize olan ilginin arttığını görüyoruz. Ama hala seçim sonuçlarının eski sonuçlar olduğunu zannedenler var. Türkiye’ ye hiçbir hiç bir seçim de aynı oy oranları tekrarlanmamıştır. Bu halkın konjuktur partilerine verdiği süreç, iki dönem başbakanlıktan fazla olmamıştır. ıktidar milleti açıkla terbiye etti. Herkes işini kaybetti. ışsizlik Hatay’ın en büyük problemidir. AKP iktidarı döneminde istihdam alanı oluşturacak alan oluşturulmadığı bir yana; yanlış teşvik politikasından dolayı, milletvekilleri asli görevlerini bırakıp başka işlerle uğraştıklarından, Hatay mağdur edildi. Herkes kendi işini yapmalı. Kim göreve seçilecek kim aday karar verin. Bu gün ne yüzle buradalar anlamak zor. Ak Partinin Antakyalı seçmenden bu seçim oy istemeye yüzü yok. çünkü zaten belediye kendilerinde, ne yaptılar ki? Hangi yüzle oy isteyecekler”.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir