İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AKP adayı Dingil’in ziyaretleri sürüyor

AK Parti ıskenderun Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil, ılçe Teşkilat üyeleri ile birlikte ıskenderun Kaymakamı Cengiz Horozoğlu’nu makamında ziyaret etti.

ıskenderun ılçe Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan ziyaret sonrası ıskenderun Kaymakamı Cengiz Horozoğlu’na ziyarette bulunan Başkan adayı Dingil,  Kaymakam Horozoğlu’na seçimler boyunca bütün parti teşkilatlarına vermiş olduğu destekten ötürü teşekkür etti. Kaymakam Horozoğlu’na yapılan ziyarette kısa bir konuşma yapan AK Parti ıskenderun ılçe Başkanı Musa Kurşun, “Bu zaman zarfı içerisinde yapmış olduğumuz siyasette aday adaylığı süreci içerisindeki çalışmalarımızda bizlere vermiş olduğunuz destekten ötürü teşekkür ediyoruz. ınşallah bundan sonraki siyasi çalışmalar da 29 Mart’a kadar barış içerisinde geçer. Seviyeli, insanları incitmeden diğer siyasi parti teşkilat mensubu arkadaşlarımızda çizmiş oldukları siyasi anlayışı takip ederlerse biz bundan da mutluluk duyacağız. Biz çıkmış olduğumuz bu yolda sizlerin bizlere vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

AK Parti ıskenderun Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil ise, “11 aday adayı arkadaş olarak birbirlerini kırmadan incitmeden uzun bir yarışa girdiklerini belirterek, “Tek gayemiz ıskenderun’a hizmet etmekti. Tabi tek bir adaylık tek bir başkanlık vardı. Allah bana nasip etti. Tabi bundan sonra önümüzde uzun bir süreç var. Kırgınlık olmadan, gerilim yaratılmadan, kaos yaratılmadan birlik ve beraberlik içinde tek hedefimiz ıskenderun’a hizmet etmek olacak. ınşallah hep beraber ıskenderun’da güzel bir seçim atmosferi yaşayıp, bu seçimi atlatırız. Allah kimin hakkında hayırlısını istiyorsa oraya nasip eder ve ıskenderun halkına hizmet ederler” şeklinde konuştu.
Kaymakam Horozoğlu ise yapılan ziyaretten dolayı memnun olduğunu dile getirerek, seçim boyunca hiçbir sorun yaşanmadan bu seçimi atlatmak için elinden gelen her şeyi yapacağını dile getirdi…

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir