İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aşka bir kurban daha…

   Subaşı Beldesi’nde komşusunun kızına aşık olan bir kişi, aşık olduğu kızın babası tarafından av tüfeği ile vurularak öldürüldü.
 
    Edinilen bilgilere göre olay Antakya’ya bağlı Subaşı Beldesinde meydana geldi. 2 yıl Suudi Arabistan’da Kaynakçı olarak çalışan Murat Karaağaçlı (27) yurda kesin dönüş yaptıktan sonra komşusunun kızı ş.R.’ye aşık oldu. Aşkına karşılık alamadığı öğrenilen ş.R’nin evine giden Murat Karaağaç burada kızın amcası Fazıl R. ıle tartışmaya başladı. Bu sırada evden av tüfeği ile çıkan kızın basası Mehmet R. kızını taciz ettiğini iddia eden Murat Karağaçlı’ya tüfeğini doğrultarak ateş etti. Murat Karağaçlı kızgın babanın tüfeğinden çıkan saçmalarla ağır yaralanırken, o sırada abisinin cinayet işlemesini önlemek için araya giren Fazıl R.’de Abisinin tüfeğinden çıkan saçmalarla yaralandı.
 
    Olayda ağır yaralanan Murat Karaağaçlı kaldırıldığı Antakya Devlet Hastanesinde hayatını kaybederken, Fazıl R.’de Hatay Devlet Hastane-sinde tedavi altına alındı. Olaydan sonra Mehmet R.’nin cinayet silahı ile birlikte polise teslim olduğu öğrenildi. Sevdiği kızın babası tarafından öldürülen Murat Karaağaçlı’nın abisi Sami Karaağaçlı (49), kardeşinin komşu kızını taciz ettiği iddialarını yalanlayarak, iki gencin birbirlerini sevdiğini ancak kızın ailesinin iki gencin evlenmesine izin vermediğini iddia etti.
 
    Kız kardeşi de öldürülmüştü Aşkına karşılık alamadığı komşu kızının babası tarafından av tüfeği ile öldürülen Murat Karaağaçlı’nın kız kardeşi Semire Karaağaçlı (26)’da geçtiğimiz yıl nişanlısı Selim Sağaltıcı ile birlikte Antakya çevre yolu üzerinde vurularak öldürülmüştü.
 
    Bir yıl içerisinde biri kız iki evladını cinayete kurban veren 8 çocuk babası ıbrahim Karaağaçlı (78) “Daha kızımın katili bulunmadan oğlumu daha cinayete kurban verdim buna yürek dayanır mı” diye feryat etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir