İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ASYDD Faaliyetlere Devam…

Armutlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Yardımlaşma ve Dayanışma derneklerinin üstlendiği misyonu yerine getirmeye devam ediyor. Antakya’ da faaliyet gösteren dernekler arasında bulunan ve adından sıkça söz ettiren Armutlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ihtiyaç sahipleri vatandaşlara yaptıkları yardımlar yanı sıra kültür sanat ve spor faaliyetlerine de ağırlık veriyor. Bu kapsamda hareket eden dernek yönetim kurulu üyeleri, dernek binasında basın mensuplarıyla bir araya gelerek yeni hizmetlerini anlattılar.
EğıTıME AğIRLIKDernek yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Dernek Başkanı Selahattin Nurlu’ nun da hazır bulunduğu toplantı da, dernek binasında Matematik ve Satranç kursu organize edildiği ifade edildi. Konuya ilişkin bir açıklama yapan Başkan Nurlu, SBS’ ye yönelik Matematik kursu ve satranç kursu ile ilgili kayıtların Aralık ayı sonuna kadar sürdürüleceğini ardından kursların başlayacağını söyledi.
KATKI SAğLAYAN ıSıMLERE TEşEKKüR BELGESıücretsiz olarak verilecek olan kurslara yoğun bir katılım beklediklerini anlatan Nurlu, ayrıca dernek üyesi esnaflardan olan berber Sinan Ayrancı’ nın her ay Mehmet Rende ılköğretim Okulu ve Mustafa Kemal Akbay ılköğretim Okulunda öğrenim gören ihtiyaç sahibi 15’ er öğrenciye ücretsiz tıraş hizmeti vereceğini açıkladı. Bu açıklamalar sonrasında Matematik kursu öğretmeni Mehmet Uygun, Satranç Kursu öğretmeni Hamit Günay, Berber Sinan Ayrancı ve derneğe katkı sağlayan EGF ınşaat ile 23 Ocak günü dernek yararına düzenlenecek olan Cevdet Bağca konserini organize eden aynı zamanda Dernek Kültür Sanat Komisyonu Başkanı Soner Dersuniyelioğlu’ na birer teşekkür belgesi verildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir