İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ATB: Her Adaya Eşit Mesafedeyiz…

Antakya Ticaret Borsası Başkan ve yönetimi, 29 Mart seçimlerinin Antakya için en hayırlı olanının seçilmesiyle sonuçlanması dileğini bildirirken başkan Mehmet Ali Kuseyri, her adaya eşit mesafede olduklarını 30 Mart’da  göreve gelecek adayla da uyum içinde çalışacaklarını söyledi.
 
Dün AKP adayı Lütfi Savaş’ı kabulde yaptığı açıklamasında, adayların Borsa ziyaretlerinden mutlu olduklarını söyleyen Mehmet Ali Kuseyri şöyle dedi:“Borsamıza yaptığınız ziyaret bizleri mutlu etmiştir. Bizler Antakyalıyız.
 
Her şeyden önce Antakya’mızın menfaatlerini ve çıkarlarını düşünmek zorundayız. Antakya’mızı sadece Türkiye’de değil tüm dünyada örnek bir şehir olabilmesi için hangi siyasi parti olursa olsun hizmet etmelerini ve Antakya’yı daha ileriye götürmelerini arzu ve temenni ediyoruz. Antakya’ya hizmet veren ve hizmet verecek olan herkese desteğimiz sonsuz olacaktır.
 
önümüzdeki 29 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanlığı yarışında sayın Lütfi Savaş beye başarılar dileriz.” Ziyaret anısına açıklamada bulunan AKP adayı Lütfi Savaş da, Antakya’ya hizmet için aday olduğunu, ciddi projeleri bulunduğunu bunu zaman içinde Antakya halkı ile paylaşacağını kaydetti.
 
AKP adayı Lütfü Savaş, Antakya’nın tarihi kültürel coğrafik ve iklimsel olarak dünyaya tanıtılması için üzerine düşeni yapacağını kaydettiği açıklamasında bunu kent halkı ile el ele yapacağının da üzerini çizdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir