İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Babalar günü armağanı;11 şehit…

MHP Hatay ıl Kadın Kolları Başkanı S.Dilaver Eryılmaz, yaptığı yazılı açıklamada terör olaylarını eleştirdi, akan kanın ve gözyaşlarının durdurulmasını istedi.

Eryılmaz yazılı açıklamasında şunları ifade etti:“Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları 20 Haziran 2010 pazar günü, Anneler Günü’nde olduğu gibi Babalar Günü’nde de bir etkinlik gerçekleştirdi.

Ziyaret esnasında doğan bebeğin babasını “Yılın şanslı babası” seçerek bebeğe ve babaya armağanlar sundu. Adı henüz konmamış bebeğe babasının isteği üzerine kadın kolları tarafından “Devlet” ismi verildi. Bu etkinlik mutlu ve neşeli bir biçimde geçti.

Ancak şehit polis M.Ali Acuz’un baba ocağını ziyaret edip babalar gününü kutlayan MHP’li hanımlar, şehide ait özel odayı da gezerek duygu dolu anlar yaşadı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları daha sonra şehit Aileleri Derneği Başkanı aynı zamanda şehit babası olan Hamit ölçer’i evinde ziyaret ederek babalar gününü kutladı. Bu ziyaret sırasında da duygulu anlar yaşandı. çünkü o anda TV’de canlı yayın Van’daki şehit cenaze törenini veriyordu. Elleri kırılası teröre kurban giden 11 şehidin cenazelerinin uğurlanışının en üst düzey yöneticimizin elleri arkasında bağlı biçimde seyretmesi yüreklerimizi daha da çok acıttı.öyle ya açılımla duracaktı terör… Aksine tırmandı. Analar ağlamayacaktı, aksine daha çok anne anda ağlıyor. Babaların ocaklarına ateş düşüyor. Gerçekten yüreğimiz yanıyor. Haberleri izlemeye yüreğimiz dayanmıyor, izleyemiyoruz.

Bir da üstüne üslük yapılan açıklamalar, sergilenen davranışlar tüm kamuoyunu hırslandırıyor, sinirlendiriyor, yürekleri dağlıyor, öfkeler doruğa ulaşıyor. Artık tahammülümüz kalmadı. Akan kanlar, gözyaşları durmalı, açılım sözcüğünden yararlananlar bilmelidir ki Türk’ü Türk’e vurduruyorlar.

Türklerin ve Müslümanların dış güçler tarafından bu kadar düşman edildiği Haçlı Seferleri sırasında olmuştu. Buna rağmen başarıya ulaşılamamıştı. Ama Türkiye’de 36 etnik gurup var beyanlarıyla vatanımızda milletimizi bölmeye, parçalamaya çalışıyorlar. Asla bu emellerine ulaşamayacaklar. Herkes bunu böyle bilmeli.

“NE MUTLU TüRKüM DıYENE”

Başta şehit babalarımız olmak üzere tüm babaların babalar gününü kutluyoruz.”
 
                  

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir