İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan’ dan Müdür’ e Teşekkür…

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, göreve geldikleri ilk günden itibaren kent genelinde başlattıkları ve çeşitli etkinliklerle destekledikleri temizlik kampanyasının okullarımıza ve bu okullarda öğrenim gören öğrencilere yayılması konusunda sağladıkları katkıdan ötürü ıl Milli Eğitim Müdürü şenol Genç’ e teşekkür ettiğini belirtti.
 
Başkan Savaş, gelecek nesillere çevre ve temizlik bilincini aşılamak amacıyla özellikle öğrencilerimize yönelik bir dizi projeler yürüttüklerini, ıl Milli Eğitim Müdürü şenol Genç’in bu konudaki işbirliğinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
Başkan Savaş, belediye olarak Antakya’ da bulunan 24 ılköğretim okulu’ na Geri Dönüşümlü çöp Konteyneri monte edildiğini, önümüzdeki süreçte geriye kalan tüm ılköğretim okullarına Geri Dönüşümlü çöp Konteynerleri montesinin yapılacağını belirtti. Yürütülen kampanyayı kültürel ve sanatsal faaliyetler kapsamında da desteklemek, aynı zamanda gelecek nesilleri temizlik ve çevre konusunda bilinçlendirmek amacıyla belediye şehir tiyatromuz vasıtasıyla öğrencilerimize Ocak-şubat ve Mart aylarında “Palyaço Mikroba Karşı” adlı ücretsiz tiyatro oyunları sahneleneceğini dile getirdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir